Odkryj plakaty z półfinału i przeżyj ponownie 1/2 finału World Padel Tour Vigo Open 2021. Kto powiedział, że 1/2 finału mówi bezpośrednio o WPT.

Podsumowanie wideo przedstawiające 1/4 mężczyzny

Szósty dzień zawodów i przynajmniej tyle możemy powiedzieć faworyci na ogół zapewniali wśród mężczyzn.

Mecz, na który czekaliśmy, był meczem pomiędzy Stupa - Ruiz twarz Tapia i Lima. Rzeczywiście, na początku sezonu tych czterech bohaterów zaproponowało nam zniechęcającą konfrontację, jak na kogoś z najlepsze części tego początku 2021 roku. Argentyńsko-brazylijska para zdołała się zemścić po pierwszym secie przed tie-breakiem (7-6) i drugim i ostatnim secie kończącym się wynikiem 6-3.

• Alejandro Galan - Juan Lebron / Ramiro Moyano - José Rico: 6-2 / 6-2
  • Francisco Javier Leal - Miguel Semmler / Paquito Navarro - Martin Di Nenno : 2-6 / 2-6
  • Paweł Lima - Augustyn Tapia / Alejandro Ruiz - Franco Stupaczuk: 7-6 (3) / 6-3
  • Sanyo Gutierrez - Fernando Belasteguin / Maxi Sanchez - Lucho Capra: 3-6 / 6-3 / 6-2

Na zdjęciach znajdziecie poniżej najlepsze momenty z tych kwartałów.

1/2 męskich plakatów

• Alejandro Galan - Juan Lebron / Paquito Navarro - Martin Di nenno przedpołudnie
  • Paweł Lima - Augustyn Tapia / Sanyo Gutierrez - Fernando Belasteguin podczas wycieczki popołudniowej

O wiele lepiej niż na początku sezonu, czy Paquito Navarro i Martin Di Nenno będą w stanie oprzeć się Lebronowi i Galanowi ?!

W drugim półfinale Fernando Belasteguin zmierzy się ze swoimi dwoma byłymi partnerami, dwoma graczami, którzy znają go na pamięć, ale których on też z pewnością zna na pamięć ...

U kobiet wyniki 1/4

W kategorii kobiet dziś mogliśmy się przekonać, że faworytów nie było.

Rzeczywiście pierwszą niespodziankę sprawiła nam para Hispano - argentyńska w składzie Delfina Brea et Tamara Icardo.

Dwaj młodzi zawodnicy dobiegli do końca zmęczeni Marta podczas szalonego meczu i drugiego seta przed Tie Break.

Lucia Sainz et Beatriz Gonzalez nie mógł sobie poradzić z tornadem Patty llaguno et Virginia riera. Ci drudzy zostali uwolnieni i nie zostawili szans swoim rywalom.

Wreszcie mniej doświadczona para tych rozgrywających, w skład której wchodzą Aranzazu Osoro et Victoria Iglesias wygrał bilet do pierwszego półfinału, eliminując Elisabet Amatriain et Sofia Araujo na totalnie szalony wynik, wygrywając drugiego i trzeciego seta 6-0 / 6-1.

Jeśli chodzi o zwycięstwo ”logika„Byliśmy świadkami niezwykle bliskiego dopasowania między numerem 1, Alejandra Salazar twarzą do lornetki Alayeto.

• Wirginia Śmiech - Patrycja Llaguno / Aranzazu Osoro - Victoria Iglesias do 16h0

Mecz, na który nie możemy się doczekać, jest oczywiście tym pomiędzy Llaguno i Riera à Osoro et Iglesias, którzy dzięki swojemu nowemu zwycięstwu właśnie zwiększyli swoją pewność siebie i obecnie mają całą broń, aby dotrzeć do finału.

Już dziś udowodnili, że potrafią dostosować się do każdej sytuacji i odwrócić losy po setach przegranych z rywalami. Jutro zmierzą się z byłymi partnerami zawodników, których dziś pokonali!

Po raz kolejny będziemy mieli okazję być świadkami wspaniałych padel !