Odkryj plakaty z półfinału i przeżyj ponownie 1/2 finału World Padel Tour Vigo Open 2021. Kto mówi, że 1/2 finału, mówi na żywo na WPT.

Podsumowanie wideo 1/4 mężczyzn

Szósty dzień zawodów i tyle możemy powiedzieć faworyci generalnie zapewnili wśród mężczyzn.

Mecz, na który czekaliśmy, był tym pomiędzy Stupa – Ruiz twarz Tapia i Lima. Rzeczywiście, na początku sezonu ta czwórka bohaterów zaoferowała nam dantejską konfrontację, dla jednego z nich najlepsze części tego początku 2021 roku. Argentyńsko-brazylijskiej parze udało się zrewanżować po pierwszym secie prowadzącym do tie-breaka (7-6) oraz drugim i ostatnim secie zakończonym wynikiem 6-3.

• Alejandro Galan - Juan Lebron /Ramiro moyano - José Rico: 6-2 / 6-2
  • Francisco Javier Leal - Miguel semmler / Paquito Navarro - Martin Di Nenno : 2-6 / 2-6
  • Paweł Lima - Augustyn Tapia / Alejandro Ruiz - Franco stupaczuk: 7-6 (3) / 6-3
  • Sanyo Gutierrez - Fernando Belasteguina / Maks. Sanchez - Lucho capra: 3-6 / 6-3 / 6-2

Poniżej znajdziecie najlepsze momenty tych kwartałów na zdjęciach.

Plakaty męskiej 1/2

• Alejandro Galan - Juan Lebron / Paquito Navarro - Martin Di nenno przedpołudnie
  • Paweł Lima - Augustyn Tapia /Sanyo Gutierrez - Fernando Belasteguina podczas popołudniowej wycieczki

Znacznie więcej nóg niż na początku sezonu, czy Paquito Navarro i Martin Di Nenno będą w stanie oprzeć się Lebronowi i Galanowi?!

W drugim półfinale Fernando Belasteguin zmierzy się z dwoma byłymi partnerami, dwoma graczami, którzy znają go na pamięć, ale których on też z pewnością zna na pamięć…

U kobiet wyniki 1/4

W kategorii kobiet widać było dziś, że faworytek nie było.

Rzeczywiście pierwszą niespodziankę sprawiła nam para hiszpańsko-argentyńska w składzie Delfina Brea et Tamary Icardo.

Dwóch młodych zawodników pokonało tzw Marta podczas szalonego meczu i drugiego seta prowadzącego do tie breaka.

Łucji Sainz et Beatriz Gonzalez nie mógł poradzić sobie z tornadem Patty llaguno et Virginia riera. Te ostatnie zostały uwolnione i nie pozostawiły szans rywalom.

Wreszcie najmniej doświadczona para tych rozgrywających, składająca się z Aranzazu Osoro et Victoria Iglesias wygrał bilet wstępu do swojego pierwszego 1/2 finału, eliminując Elisabet Amatrian et Sofia Araujo na totalnie szalonym wyniku wygrywając drugiego i trzeciego seta 6-0 / 6-1.

Co do wygranej”logika” mogliśmy być świadkami niezwykle bliskiego pojedynku między numerem 1, Alejandra Salazar twarzą do lornetki alayeto.

• Wirginia Śmiech - Patrycja Llaguno /Aranzazu w pełni - Victoria Iglesias do 16h0

Mecz, na który czekamy, to oczywiście mecz pomiędzy Llaguno i Riera à w pełni et Iglesias, którzy swoim nowym zwycięstwem właśnie wzmocnili swoją pewność siebie i obecnie mają wszystkie bronie, aby awansować do finału.

Dziś po raz kolejny udowodnili, że potrafią dostosować się do każdej sytuacji i odwrócić losy spotkania po przegranej seta z rywalami. Już jutro zmierzą się z byłymi partnerami zawodniczek, które dziś pokonali!

Będziemy mieli okazję po raz kolejny być świadkami wielkiego padel !