Zrób miejsce dla etapów pucharowych World Padel Tour Vigo Open 2023, które możecie śledzić od 9:30 na platformie WPT-TV. Dziś w programie kilka kuszących plakatów.

Wśród mężczyzn Edu Alonso i Juanlu Esbri, zwycięstwo w Alicante, zmierzy się z Momo Gonzalezem i Sanyo Gutierrezem. W tej samej części tabeli Paquito Navarro i Fede Chingotto będą musieli uważać na Maxiego Sancheza i Lucasa Campagnolo. Wreszcie spodziewamy się dobrego starcia w drugiej rundzie pomiędzy Fernandez / Diestro a Yanguas / Belasteguin.

Wśród kobiet Francuzka Léa Godallier i jej partnerka Karolina Orsi spróbują wspiąć się na Olimp, mierząc się z Alejandrą Salazar i Gemmą Triay.

Poniżej znajduje się harmonogram dziennych meczów transmitowanych w telewizji WPT:

W tym tygodniu będziemy również bardzo uważnie śledzić wyścig o tron między Lebronem/Galanem a Coello/Tapiąlub między Josemarią/Sanchez a Salazarem/Triay.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!