Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez wygrali w półfinale World Padel Tour Vigo Open przeciwko Agustinowi Tapii i Pablo Limie.

Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez nadal zdołali powrócić do dzisiejszego meczu, prowadząc jeden set do zera.

Zdominowani na początku gry przez ultra-wybuchową parę, Argentyńczycy odepchnęli się z hukiem, nadając dużo rytmu, walcząc o wszystkie piłki. Postawa, która pozwala im zrobić sobie przerwę od początku drugiej rundy, zanim podniosą wynik.

Silniejsi w ważnych punktach, Sanyo i Bela w pełni wykorzystują powolne warunki, które uniemożliwiają Tapii osiągnięcie jej zwykłej skuteczności. Uderzenie w łokieć „geniusz Catamarca” trochę zwalnia.

Silniejsi psychicznie Argentyńczycy nie zostawili wytchnienia swoim przeciwnikom i ostatecznie wygrali 4/6 6/4 6/2. Dla Bela jest to satysfakcja zdobycia przewagi nad byłymi partnerami.

Po raz drugi Sanyo i Bela będą obecni w finale. Znajdą się przed nimi Paquito Navarro i Martin Di Nenno, który również dzisiaj wygrał wielką grę.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !