Tabele World Padel Tour Vigo Open odpadło i po raz kolejny spodziewamy się bardzo dużych meczów z XNUMX/XNUMX finału.

Wstrząsy z szesnastego wieku

W losowaniu mężczyzn zaczyna się bardzo mocno od pierwszej rundy ostatniego losowania. Wśród najbardziej wyrównanych meczów na papierze zapamiętamy starcie Nieto z Yanguas, półfinaliści w Reus, a rozstawiona 7, składająca się z Pablo Lima i Maxi Sanchez!

Ćwierćfinał zwycięstwa Nieto Yanguas Reus Open WPT 2022
Miguel Yanguas i Coki Nieto, niespodzianka Reus Open

Podobnie jak w Katalonii, byli koledzy z drużyny Javi Ruiz i Uri Botello nadal będą się sprzeciwiać! Rzeczywiście, jest to po prostu rewanż z zeszłego tygodnia, który zostanie ogłoszony między parami Capra/Ruiz i Botello/Lijo!

Wśród dziewcząt największy mecz na papierze to niewątpliwie ten pomiędzy bliźniakami Alayeto, rozstawionymi 8 i Las Heras / Virseda, półfinaliści w Reus !

Jak zwykle w głównym losowaniu będziemy mieli dwie Francuzki. Léa Godallier i Teresa Navarro zmierzą się we wtorek rano z Aną Catariną Nogueira (30) i Mariną Guinart (49), a Jessica Castello i Alix Collombon zmierzą się z Carlą Mesą (26 l.) i Claudią Jensen (32 l.) we wtorek po południu.

6 Francuzów w kwalifikacjach!

Bastien Blanqué i Jérôme Inzerillo Katar
Bastien Blanqué i Jérôme Inzerillo razem w Vigo

Małe wydarzenie, będziemy mieli 6 francuskich w kwalifikacjach w Galicji, w tym 5 w pre-previach, w tym dwie pary 100% francuskie! Thomas Leygue, jak to obecnie jest w zwyczaju, zagra u boku Ignacio Sagera Nagera. Para francusko-hiszpańska zmierzy się w najbliższą niedzielę o 13:30 z parą w składzie Alberto Molina (224) i Jose Pedro Montalban (258).

Ten dwukolorowy duet zadebiutuje w tym samym czasie w tym Vigo Open. Johan Bergeron i Max Moreau zmierzą się z 15 rozstawionymi Gomes (95)/Molinero (476). Bastien Blanqué i Jérôme Inzerillo zmierzą się z Jose Jimenezem Casasem (109) i Mario Huete (133), rozstawionymi 14.

Jak zwykle Benjamin Tison i Teo Zapata startują w previas. Zmierzą się w poniedziałek o 18:00 z Miguelem Solbesem (83) i Ernesto Moreno (70).

Znajdź wszystkie obrazy ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !