Benjamin Tison i Teo Zapata ponownie wchodzą do głównego remisu na Open w tym sezonie po Miami miesiąc temu.


Obaj gracze szczególnie doceniają World Padel Tour de Vigo, od zeszłego roku obaj zawodnicy doszli do głównego losowania.

W tym finale previa przeciwko Jaime Muñoz Enrile / Arnau Ayats Delgado, z konfrontacji zwycięsko wyszła para francusko-hiszpańska, ale nie są w pełni usatysfakcjonowani poziomem gry.Mimo zwycięstwa i nowego stołu Francuz uważa, że ​​rywale”nie grali w swoją najlepszą grę” i że po ich stronie „cTo też nie było wyjątkowe.".

Przeciwnicy dnia byli prawdopodobnie zmęczeni dwoma wielkimi bitwami w 3 setach, które musieli stoczyć w poprzednich rundach, w tym zwycięstwem nad rozstawionymi 2 z poprzednich Anton Sans Riola i Christian Fuster.

Ten mały finał był dziwnym meczem. Benjamin i Teo mieli problemy ze startem w obu setach, zanim podnieśli wynik. Rzeczywiście, prowadzili 4/2 w pierwszym, a 3/0 w drugim, zanim ostatecznie wygrali 6/4 6/3!

żar tablicy world padel tour Vigo 2022

Bilans pozostaje jednak bardzo pozytywny: ani seta straconego od początku rozgrywek previas, wystarczy, aby uzyskać dobrą formę przy finałowym stole!

główne losowanie ember vigo 2022

W najbliższą środę Benjamin Tison i Teo Zapata mają szansę osiągnąć swoje pierwsze w karierze ósme miejsce w starciu z inną parą z previas: Denis Perino / Ruben Rivera.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.