Podobnie jak w Reusie, w XNUMX/XNUMX finału zwyciężyły Léa Godallier i Teresa Navarro, a znajdziemy je w czwartek w ósmej.

Zdecydowanie galicyjskie powietrze zdaje się dobrze służyć Francuzom! Po Tison i Zapata dziś rano?, to Godallier i Navarro wygrali ten lunch. W przeciwieństwie do Mariny Guinart i Any Catariny Nogueira, Léa i Teresa miały solidny pojedynek, wygrywając 6/4 6/1.

W pierwszym secie oznaczonym serią przerw para francusko-hiszpańska jako pierwsza wygrała swój serwis i wygrała pierwszego seta: 6/4. Guinart i Nogueira zaatakowali drugiego seta z przerwą, ale potem trafili na bardzo solidną parę, która zostawiła im tylko okruchy.

Léa i Teresa wygrywają 6/4 6/1 i teraz będą mogły odpocząć przed meczem, który czeka je w czwartek. Będzie to walka z Canovasem / Piltcherem lub z Martą Marrero i Lucią Sainz, dwoma graczami, którzy powinni się zemścić po wyeliminowaniu, gdy tylko przystąpią do rywalizacji w Reus!

Pamiętajcie, że dziś po południu, w drugiej rotacji o 15:30, Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z Carlą Mesą i Claudią Jensen. Możesz śledzić ewolucję partytury za pomocą WPT Marcador.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !