Podobnie jak w Reusie, Léa Godallier i Teresa Navarro zwyciężyły w XNUMX/XNUMX finału, a my spotkamy się z nimi ponownie w czwartek w XNUMX/XNUMX finału.

Najwyraźniej atmosfera Galicji wydaje się być dla Francuzów bardzo udana! Po Tisonie i Zapacie, trochę wcześniej dzisiaj rano, tego popołudnia zwyciężą Godallier i Navarro. W przeciwieństwie do Mariny Guinart i Any Catariny Nogueiry, Léa i Teresa rozegrały solidny mecz, wygrywając 6/4 6/1.

W pierwszym secie naznaczonym serią przełamań para francusko-hiszpańska jako pierwsza wygrała swój serwis i wygrała pierwszego seta: 6/4. Guinart i Nogueira zaatakowali drugiego seta z przerwą, ale potem trafili na bardzo solidną parę, która zostawiła ich jedynie na okruchach.

Léa i Teresa wygrały 6/4 6/1 i będą mogły teraz odpocząć przed czekającym je czwartkowym meczem. Będzie to albo przeciwko Canovasowi/Piltcherowi, albo przeciwko Martie Marrero i Lucii Sainz, dwóm zawodniczkom, które powinny zemścić się po wyeliminowaniu, gdy tylko weszły do ​​walki w Reus!

Pamiętajcie, że dziś po południu, w drugiej rotacji o 15:30, Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z Carlą Mesą i Claudią Jensen. Będziesz mógł śledzić ewolucję wyniku poprzez WPT Marcador.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !