Juan Lebron i Ale Galan zemścili się na Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia w półfinale World Padel Tour Vigo Otwórz.

To właśnie wtedy, gdy są krytykowani, Juan Lebron i Ale Galan są najsilniejsi! Prawie nie pokonani w zeszłym tygodniu w finale w Reus przez Sanyo i Tapię, gracze Mariano Amat byli w sobotę znacznie bardziej skoncentrowani. Zatroskani i zastosowani mistrzowie świata wyprodukowali padel co pchnęło ich na szczyt światowej hierarchii i niewiele mogło ich dzisiaj zatrzymać. Tapia i Sanyo nie byłyby niegodne, ale cyfry 1 logicznie odchodzą ze zwycięstwem w dwóch setach: 6/3 6/4.

Po raz pierwszy w tym sezonie są to dwie pary dominujące w rankingu który zmierzy się w tę niedzielę o tytuł. W zeszłym roku te dwa duety spotkały się dwukrotnie w finale, odnosząc dwa zwycięstwa dla Lebrona i Galana. Czy Paquito i Di Nenno zdołają jutro odwrócić ten trend?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !