Najlepsi rozstawieni wykonali zadanie w ten czwartek w ćwierćfinale World Padel Tour Vigo Open, z pewnymi trudnościami dla panów.

Numery 1 w wyścigu zrzucają zestaw!

Wciąż niepokonany w woj World Padel Tour w tym sezonie Agustin Tapia i Arturo Coello źle rozpoczęli przeciwko Bergamini / Ruiz. Ale po przegranym pierwszym secie numery 1 w Wyścigu odpuściły i oczywiście odnajdziemy je na jutrzejszym spotkaniu kwater. Wynik końcowy: 4/6 6/1 6/2. W ten piątek znajdą Tello i Ruiza w starciu między sluggerami!

Nie zabraknie też numerów 1 w klasyfikacji generalnej. Po świetnym pierwszym secie Lebron i Galan trochę bardziej ucierpili w drugiej rundzie przeciwko Cardona/Ramirez, ale i tak prowadzą w dwóch setach: 6/1 7/6. W kwarcie zmierzą się z Garrido i Sanzem, którzy wykorzystali tzw Pakiet Pablo Limy aby się zrelaksować.

Podobnie jak Coello i Tapia, ucierpiały również pary Gonzalez/Gutiérrez i Chingotto/Navarro, które jutro spotkają się ponownie. Pierwszy wykonał „remontadę” przeciwko wrzącym Alonso i Esbri (4/6 6/3 6/1). Drugi miał wszystkie trudności na świecie, aby wydostać się z uścisku Campagnolo / Sanchez: 6/3 6/7 6/4.

Wreszcie w ostatniej kwarcie Di Nenno / Stupaczuk zmierzą się z Belasteguin / Yanguas, dwiema parami, które spisały się odpowiednio przeciwko Barahona / Garcia (6/2 6/2) i Diestro / Fernandez (6/4 6/3).

Wśród dziewcząt trwa walka o pierwsze miejsce

Po stronie pań odbyły się tylko mecze dwusetowe i jak można sobie wyobrazić, pierwsze dwie pary kontynuują swoje czyste rundy. Sanchez i Josemaria zmiażdżyli Guinarta / Navarro (6/0 6/2) iw kwarcie zmierzą się z Alayeto.

Ze swojej strony Triay i Salazar również wykonali zadanie przeciwko Godallier / Orsi z sukcesem 6/2 6/4. W piątek spotkają Jessicę Castello i Jessicę Jensen, które zemściły się na Bidahorrii / Fernandez (6/2 6/2).

Bardzo ciekawie zapowiadają się pozostałe dwa kwartały. Będziemy mieli Brea/Gonzalez vs Sainz/Osoro i Ortega/Araujo vs Riera/Icardo.

Znajdź wszystkie wyniki ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !