Dzięki zwycięstwu nad Franco Stupaczukiem i Alexem Ruizem w półfinale tego Vigo Open, Paquito Navarro i Martin Di Nenno wracają do finału World Padel Tour.

Podopieczni Rodri Ovide, którzy byli najbardziej płodną parą pod koniec sezonu 2021, nie zdołali jeszcze znaleźć swojej najlepszej wersji w tym roku.

Nieugięci w ósemkach i kwartach, Paquito i Martin zostali dziś pobici przez Franco Stupaczuka i Alexa Ruiza, którzy zostali nagrodzeni pierwszego seta: 6/4. Zgodnie z ich zwycięstwo dzień wcześniej nad Belą i Coello, Stupa i Ruiz narzucili swój rytm i zaproponowali padel bardzo solidny.

Ale Di Nenno i Navarro nie powiedzieli ostatniego słowa. Wyjątkowa w drugiej rundzie para numer 2 w tabeli była w stanie znaleźć wszystko, co pozwoliło im podniecić Lebrona i Galana w rankingu w zeszłym sezonie.

Mimo powrotu Ale i Franco w decydującym secie, podopieczni Rodriego Ovide'a zdołają utrzymać kurs na zwycięstwo: 4/6 6/1 6/4.

Jutro zagrają swój pierwszy finał sezonu. Naprzeciw nich znajdziemy albo numery 1, albo Sanyo i Tapię, którzy wczoraj pokazali, że są w bardzo dobrej formie i którzy kontynuują swoją linię Reus. Odpowiedź po drugim półfinale kobiet, zaplanowanym na 16:00 i iść dalej World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !