Paquito Navarro i Martin Di Nenno wygrywają World Padel Tour Vigo Open po wspaniałym finale przeciwko Lebronowi i Galanowi!

Co za gra ! Spodziewaliśmy się wspaniałego finału między dwiema najlepszymi parami w World Padel Tour I nie zawiedliśmy się!

W linia ich półfinału, Lebron i Galan rozpoczęli spotkanie z hukiem, pozostawiając swoim przeciwnikom jedynie okruchy. Logicznie rzecz biorąc, wygrali pierwszego seta 6/2 i widzieliśmy ich bardzo dobrze na drodze do zdobycia pierwszego tytułu w sezonie.

Ale to wszystko bez nieustannej determinacji Paquito Navarro i Martina Di Nenno. Stopniowo zawodnicy Rodriego Ovide'a zaczęli czuć się coraz bardziej komfortowo na torze i dzięki bitewnym grom zdołali przeprowadzić prawdziwy pojedynek w tym meczu. Nagrodzeni za swoje wysiłki wygrali drugą rundę 6/3 i wywarli presję na numery 1.

Nieco mniej skuteczne, podopieczni Mariano Amata zaczynali popełniać coraz więcej błędów, a napięcie było wyraźnie widoczne na ich twarzach. Wierni sobie, Navarro i Di Nenno kontynuowali swoją pracę i wypełnili grę zwycięskimi punktami i heroiczną obroną.

Ponieważ numer 1 uratował punkt meczowy na 3/5 „punto de oro” na swoim serwisie, nie udało im się powstrzymać Paquito i Martina przed zdobyciem pierwszego tytułu w sezonie w następnym decydującym punkcie. Końcowy wynik 2/6 6/3 6/4, Navarro i Di Nenno wygrywają WPT Vigo Open i w pełni wchodzą w ten sezon 2022.

Dla Lebrona i Galana nie jest to oczywiście wymarzony początek sezonu, nawet jeśli pozostaną w dwóch kolejnych finałach. Wyobrażamy sobie, że przyjadą bardzo zdenerwowani Premier Padel Katar Major, który jest rozgrywany w tym tygodniu w Doha, gdzie zostali mistrzami świata w listopadzie ubiegłego roku.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !