W przeciwieństwie do Reusa, jutro znajdziemy osiem rozstawów w ćwierćfinale turnieju World Padel Tour Vigo Otwarte u dziewcząt.

Plakaty ósmej były piękne, ale za każdym razem ulubione pary robiły swoje. Wiele zwycięstw w dwóch setach, niektóre bardzo szybkie, jak Llaguno/Riera przeciwko Martinez/Saiz: 6/0 6/1.

Jeśli chodzi o powrót do rywalizacji, Delfi Brea i Tamara Icardo nie zawiodły, wygrywając swój pierwszy wspólny mecz w tym sezonie: 6/2 6/2 przeciwko Cañellas/Villalba. Marta Marrero i Lucia Sainz, pokonane zaraz po wejściu do Katalonii, stopniowo wracają do tego sezonu WPT 2022. Zawodnicy Juana Aldaya wygrywają 6/3 i 6/2 z Francuzką Léą Godallier i jej partnerką Teresą Navaro.

Ostatecznie do trzeciego seta trafiły tylko dwa mecze: bliźniaków Alayeto z Caroliną Navarro i Eli Amatriain, ten drugi kontuzjowany, wycofując się 1/0 dla Mapi i Majo w decydującym secie. Szok dnia wygrali Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro z Rodriguezem / Talavanem: 4/6 7/5 6/2.

Znajdź wyniki ósmej ósemki i plakaty z ćwiartek poniżej:

Wyniki-ósme-damskie-WpT-Vigo-Open-2022

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !