To idealny prezent urodzinowy dla Franco Stupaczuka! Argentyńczyk i jego partner Alex Ruiz awansują do pierwszego w tym roku półfinału.

Będąc jedną z najgorętszych par w 2021 roku, Franco Stupaczuk i Alex Ruiz rozpoczęli nowy rok mniej ekstrawagancko. Pokonani w ćwierćfinale przez Chingotto / Tello w pierwszych dwóch turniejach, zawodnicy Carlosa Pozzoniego czekali na pierwszy benchmark.

I możemy pomyśleć, że to trzymają, z tym zwycięstwem nad Mistrzowie Blockchain.com Miami Open, Arturo Coello i Fernando Belasteguin. W tym starciu dwóch par zbudowanych w podobny sposób (po lewej ciężko pracujący praworęczny Argentyńczyk po lewej, potężny leworęczny Hiszpan po prawej), to Alex i Stupa byli dziś najsilniejsi.

Podczas gdy przy pierwszej okazji skorzystali z usług swoich rywali i wydawali się szczególnie na nogach, Bela i Coello mieli trudności z wykazywaniem regularności podczas całego spotkania, w przeciwieństwie do ich przeciwników, którzy wydawali się dziś silniejsi w głowie. W nagrodę za tę solidność oferują sobie swój pierwszy półfinał w 2022 roku i jak najlepiej świętują 26. urodziny Franco Stupaczuka!

Możesz teraz śledzić pozostałe ćwierćfinały mężczyzn World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !