Patty Llaguno i Virginia Riera zdominowały Victorię Iglesias i Aranzazu Osoro półfinał z World Padel Tour Vigo Otwarte.

Po raz pierwszy w swojej karierze Virginia Riera zagra swój pierwszy finał na World Padel Tour. Jej partnerka Patty Llaguno zagrała kilka, ale będzie to jej pierwsza koleżanka z drużyny, z którą dzieli tor od początku roku.

Argentyna i Hiszpan, po wczorajszym wyeliminowaniu Bea Gonzalez i Lucii Sainz, rozegrali dziś kolejny ważny mecz, z kolejną parą w formie z tego początku sezonu: Aranzazu Osoro / Victorią Iglesias.

Po pierwszym secie i jednostronnym rozpoczęciu drugiego seta, Aranzazu i Victoria dali z siebie wszystko, by wrócić, ale za każdym razem ich przeciwnicy byli silniejsi w ważnych punktach. Wynik końcowy: 6/1 6/3.

Jutro Patty i Virginia będą przeciwne temu, co jest obecnie najlepsze na świecie. padel suczka świata: Alejandra Salazar i Gemma Triay. Początek spotkania o godz. 10:00.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !