W tę sobotę odbył się trzeci pojedynek między tymi parami Salazar/Triay i Brea/Gonzalez. I jak to często bywa, pierwszy szok dnia spełnił wszystkie swoje obietnice.

Oszałamiający Salazar i Triay

Tym razem za Delfi Brea i Bea González, bez żalu. Cel jest jasny, zapomnieć o pierwszych dwóch konfrontacjach Salazar i Triay i dotrzeć do finału w Vigo. Bardzo mało błędów, ostre ataki, od początku meczu obaj zawodnicy prezentowali poważny poziom gry.

Pierwszy zestaw jest zahaczony, a dwie pary stają na swoich usługach. Delfi Brea i Bea Gonzalez udaje się przełamać w najlepszych momentach. Salazar i Triay pozwolili pierwszej nodze się wymknąć 6 / 4.

González Brea - Salazar Triay - 1 zestaw

W obliczu numeru dwa na torze najmniejszy błąd jest drogo opłacony. I to właśnie dzieje się w drugiej turze. Numer dwa wpisu przerwy w obwodzie. Brea i Gonzalez drogo płacą za swój kryzys. Para hiszpańsko-argentyńska goni wynik. Pewność siebie pierwszego seta ustępuje miejsca frustracji. Tymczasem Alejandra Salazar i Gemma Triay rozpędzają się i wracają do jednego zestawu.

W ostatniej rundzie Salazar i Triay mają tę samą dynamikę. Gonzalez i Brea cierpią i ostatecznie pękają pod presją przeciwników. Ale Salazar i Gemma Triay przełamują się o 4/2. Brea i Gonzalez stracili pewność siebie, jaką mieli w pierwszym secie, numer dwa z obwodu uciekł i narzucił się 2h23, 4/6 6/2 6/3.

13. finał z rzędu dla Triaya i Salazara

Gemma Triay i Alejandra Salazar nadal robią wrażenie na WPT. Dzięki temu nowemu zwycięstwu kontynuują 13. finał z rzędu na torze. Kolejna niedziela dla dwóch graczy, którzy będą Spotkanie w Vigo. Salazar i Triay oferują sobie ósmy finał w 8 turniejach rozegranych w tym sezonie. Ich przyszli adwersarze poznamy już dziś po południu podczas meczu drugi półfinał pomiędzy Ortegą/Araujo a Josemarią/Sanchezem. Spotkanie będzie kontynuowane Padel+ od 16:XNUMX

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.