Zobacz podsumowania wideo z półfinałów konkursu World Padel Tour Vigo Open oraz plakaty z finału, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 maja 2021 roku.

Szybkie zwycięstwa wśród pań

Wśród dziewcząt dwie pary, które zaprezentują się dziś rano o godz 10h00powinien być w najlepszej formie. Rzeczywiście, wczoraj nie stracili czasu na torze w półfinałach z autorytatywnymi zwycięstwami.

W przeciwieństwie do zaskakujących Delfi Brea i Tamary Icardo, Gemma Triay i Alejandra Salazar zaproponowali prawdziwy huragan padel i pokazał, dlaczego będą parą, która pokona w losowaniach kobiet. Po tym, jak w ćwierćfinale pokonały bliźniaczki Alayeto, rozstawienie numer 1 odzyskało pewność siebie i powinna dziś dotrzeć pełną parą!

W obliczu Gemmy i Ale są Patty Llaguno i Virginia Riera którzy zaprezentują się dziś rano. Rozstawiony numer 6 turnieju, po tym, jak zaskoczył swój świat miażdżąc Gonzaleza / Sainza, ponownie rozegrał wczoraj wielki mecz, aby wykluczyć jedną z par rewelacyjnych tego początku sezonu: Iglesias / Osoro.

Wyjątkowe w obronie i kontrataku, Patty i Virginia przodują w powolnych warunkach turnieju Vigo Open. Wystarczająco dużo, aby zemścić się na numerze 1, który pokonał ich w Madrycie (6/1 7/6)? W każdym razie powinniśmy mieć prawo do pięknej opozycji stylów!

Dla mężczyzn dwie gry z podobnymi scenariuszami

Wczoraj byliśmy traktowani na dwa podobne mecze dla mężczyzn. Nad ranem powstały Paquito Navarro i Ale Galan klimat tego turnieju odrzucając ulubioną parę: Galan / Lebron. Po jednostronnym pierwszym secie i szybkiej przerwie w drugim secie, numer 1 wydawał się zmierzać do łatwego zwycięstwa, ale nie licząc na poświęcenie się pary hiszpańsko-argentyńskiej.

Z zawsze pozytywnym nastawieniem i dużą dokładnością w grze, Paquito i Di Nenno w końcu zniesmaczyli swoich przeciwników. Pierwsze zwycięstwo odniesienia dla rozstawionego numer 4, który nieuchronnie będzie chciał dzisiaj więcej!

Na koniec dnia zobaczyliśmy kolejny mecz w trzech setach, ku naszej wielkiej przyjemności. Zdominowany na początku gry, Bela i Sanyo byli w stanie postawić się na plecach i nigdy nie przestali się trzymać. Bardziej konsekwentnie taktycznie, byli w stanie w pełni wykorzystać powolne warunki i po raz kolejny zademonstrować swoją wiedzę naukową padel. Zwycięstwo, które pozwoli im nabrać pewności siebie, zanim zmierzą się z parą, która wczoraj szła po wodzie w dwóch setach!

Dla przypomnienia, dzisiaj odbędzie się 36. starcie pomiędzy Paquito i Belą. W tej chwili to Bela prowadzi przy wyniku od 20 do 15. Oprócz najlepszego gracza w historii, Navarro będzie miał jedną ze swoich irytacji w osobie Sanyo Gutierreza. Rzeczywiście, jego były kolega z drużyny prowadzi 13 do 2 w ich starciach!

Aby śledzić codzienne spotkania, poniżej:

 

 

Kredyty wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !