Delfina Brea i Tamara Icardo, osoby z zewnątrz tych półfinałów malarstwo kobiece du Vigo WPT, rzuć wyzwanie mistrzom Alicante, Gemma Triay i Alejandra Salazar.

Nie powinieneś ich złościć

Fallers ofAlix Collombon i Jessica Castello na ósmym miejscu, Brea i Icardo chcą udowodnić, że są na swoim miejscu i mogą walczyć o miejsce w finale.

Delfi Brea rozpoczyna mecz tak, jak grała przez cały turniej: na zadziwiającym poziomie gry. Na wspaniałej nieskrzyżowanej salwie kończy punto de oro wziąć pierwszy kombi. 1/0

Urażona dumą para chwili natychmiast reaguje, aby odzyskać przerwę. Bitwa trwa, ku uciesze kilkuset widzów. 1/1

Maszyna Triay / Salazar Jest rzucony. Hiszpanie nie popełniają już żadnych błędów, w przeciwieństwie do pary Brea / Icardo, która zaczyna rozumieć wysokość góry po drugiej stronie siatki. 4/1

Gemma Triay i Alejandra Salazar uformować huragan. Wygrali 6 kolejnych meczów, aby zakończyć pierwszy set w 36 minut. 6/1

alejandra-salazar-gemma-triay-półfinale-cupra-vigo-open-2021_dsc6499-copia-1170x658

Burza galicyjska

Stowarzyszenie Triay / Salazar nie zwalniaj. Łamie, a następnie wygrywa swój serwis w ósmej grze z rzędu! 2/0

Ci dwaj gracze zawsze chcą więcej. Wygrali decydujące punto de oro, które ostatecznie zatopiło ich ówczesnych przeciwników. W takim razie nowe punto de oro 10 gra z rzędu ! Sam mecz nie jest masakrą, jak sugeruje ten bardzo surowy wynik Brea / Icardo. Mecze są uzależnione, ale ostatecznie w drugim secie jest 4/0.

Wszystkie puntos de oro wypadają po tej samej stronie w tym zestawie. 3 z 3 dla Triay / Salazar. Galicja jest przyzwyczajona do kapryśnej pogody, ale galicyjscy widzowie nie spodziewali się takiej burzy!

12. gra z rzędu, set, mecz i nowe miejsce w finale! 6 / 0

salazar triay icardo brea statystyki vigo

Salazar: „Czuliśmy się dzisiaj bardzo dobrze. Mieliśmy przepływ, który nie jest odczuwalny każdego dnia. Sportowcy zawsze szukają tego stanu, ale w rzeczywistości jest to dość rzadkie. ”

Triay: „Ale cały czas się uśmiecha, nawet jeśli stracimy sens, i jest to zaraźliwe. Naprawdę dobrze się bawimy na korcie ”.

Ta para imponuje grą, ale przede wszystkim pozytywnym nastawieniem, które ich charakteryzuje. Patrząc na nich, wygląda na to, że grają w grę między przyjaciółmi. Wydaje się, że nic nie jest w stanie ich powstrzymać.

Teraz czas na spotkanie Lebron / Galan i Navarro / Di Nenno:

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.

Tagi