Padel Magazine - To finał, który na pewno nie pozostanie w odbycie.

Nie tylko ten Open nie został zepsuty przez pogodę, ale dodatkowo mamy dwa obrażenia, które nie uspokajają nas przed Mistrzami ...

W finale Villa Carlos Paz International Open na obrzeżach Cordoby w Argentynie Juani Mieres i Pablo Lima byli przeciwni Matíasowi Díazowi i Cristianowi Gutierrezowi.

Niestety, napięcie zniknęło na krótko przed meczem, nauczyliśmy się kontuzji Cristiana w brzuchu.

Oczywiste jest, że mecz nie był tak naprawdę walką w widoku dwóch słynnych par na tym centralnym boisku.

Po pierwsze, mecz rozpoczął się późno, ponieważ finał miał być odwołany.

W końcu rozpoczął się finał i uznano za cud, gdy Matias i Cristian wzięli pierwszy zestaw 7 / 6. Ale szybko zdaliśmy sobie sprawę, że paczka jest na horyzoncie. W obliczu świata numer dwa najdrobniejsza wada jest ukryta. I obecne światowe numery 4 to zrozumiały, ponieważ stracili dwa zestawy 6 / 1 i 6 / 2, a następnie rzuciły ręcznik. Oczywiście była to jedyna możliwa decyzja.

Jedno jednak pytanie: czy naprawdę powinniśmy zrobić te dwa zestawy w finale?

Rzeczywiście, Cristian zaryzykował rozegranie tego finału, gdy wiedział, że został ranny. Mógł pójść na kompromis, gdy Fernando Belasteguin uczestniczył w Mistrzach ...

Zapewnij nas, powiedziano nam, że obrażenia są łagodne ... Pamiętaj, że Cristian ciągnie te obrażenia przez wiele tygodni. Dwa tygodnie odpoczynku nie będą co najmniej.

Po wycofaniu się z rywali, Juani i Pablo zdobywają czwarty tytuł w tym sezonie, zbliżając się nieco do Juana Martína Díaza i Fernando Belasteguina w rankingu WPT.

Kolejne wydarzenie to Masters, który odbędzie się od 18 do 22 w grudniu w Madrycie. To jest turniej, którego nie można przegapić, ponieważ zgromadzi on osiem najlepszych par na świecie.

Mam nadzieję, że wszyscy nasi mistrzowie działają przez Mistrzów ...

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.