Po wczorajszym dniu, podczas którego będziemy się dobrze bawić, the World Padel Tour wraca dziś na półfinały zemsta Minorki, które zapowiadają się wybuchowo.

U mężczyzn

Przestrzegana jest logika klasyfikacji, ponieważ znajdziemy rozszerzenie Dzisiaj w półfinałach są 4 pierwsze nasiona. Ale wczoraj nadal nie został wygrany dla wszystkich. Oczywiście myślimy o Sanyo Gutierrez i Franco Stupaczuk, którzy zostali zepchnięci do trzeciego seta tie-breaka przez Chingotto / Tello!

Każda para, która zdominowała jedną rundę, potrzebna była trzecia, aby zdecydować między nimi, ku radości widzów obecnych na Palau Sant Jordi. Ostatecznie Stupa i Sanyo wygrali to doświadczenie po przegraniu pierwszego seta: 3/6 6/2 7/6 !

Kredyt wideo: World Padel Tour

Przed nimi dziś się prezentują 10h, Paquito Navarro i Pablo Lima, który wczoraj ogólnie opanował ćwierćfinał przeciwko Alba / Gil: 6/2 6/4. Po raz pierwszy na tym poziomie, zawodnicy trenowani przez Adriana Cavaglia dali nam widowisko i odrobinę napięcia w drugim secie, ale Lima i Navarro, mając doświadczenie, byli w stanie zakończyć pracę.

Dziś mają zemsta na Sanyo i Stupie, którzy pokonali ich w ich jedynym spotkaniu w tym roku, to było podczas ostatniego turnieju na Minorce, a Lima / Navarro tak naprawdę nie było na swoim talerzu… Dziś rano mamy koncert!

Kredyt wideo: World Padel Tour

W drugiej części tabeli Ale Galan i Juan Lebron zostały również potrącone wczoraj przez Diaz / Silingo. Bardziej skuteczna podczas upałów, nowa para wywołuje sensację wygrywając pierwszego seta 7/5 dzięki 100% wynikom z gier „punto de oro”: 4/4!

Awanturnicy we wszystkich punktach, Argentyńczycy, choć słabsi na mecie niż ich przeciwnicy, grają padel bardzo różnorodne i inteligentne to denerwuje Lebrona i Galana, którzy wpadają i dokonują wielu złych wyborów.

Ostatecznie wydany w tie-breaku drugiego seta, numery 1 znajdują swoje padel agresywny, co pozwala im wygrać drugą rundę, przed zmiażdżeniem przeciwników w trzeciej. Ostateczne zwycięstwo 5/7 7/6 6/1 co ponownie wysyła ich do półfinałów, gdzie po południu zmierzą się z Bela / Tapia, po raz kolejny w rewanżu Menorca Open!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Pojawili się ich ówcześni przeciwnicy bardzo dobrze zeszłej nocy w ćwierćfinale, przeciwko Gonzalez / Allemandi. Zwycięstwo 6 / 2 6 / 4 bez obaw, że pozwala Argentyńczykom zmierzyć się z numerem 1, z którym mają remis w tym sezonie: zwycięstwo wszędzie.

Bela / Tapia uratowała swoje siły zeszłej nocy na czekającą ich dzisiaj walkę. W warunkach znacznie wolniejszych niż w Madrycie i przed własną publicznością, po raz kolejny ryzykują, że spowodują problemy dla Lebrona i Galana. Pierwsze dwa spotkania tych dwóch par rozgrywane były w trzech setach. Nigdy dwóch bez trzech? Początek odpowiedzi dzisiaj o godz 16 heures !

Kredyt wideo: World Padel Tour

Na dziewczyny

W przypadku kobiecego stołu scenariusz jest nieco inny od czasu Nasiona o numerach 2 i 3 zostały wczoraj wyeliminowane. Z jednej strony mamy zatem zupełnie nowy półfinał: Alayeto / Alayeto vs Navarro / Osoro dziś wieczorem zaraz po chłopcach.

Z drugiej strony dwie pary, które znają się na pamięć, które po raz kolejny znajdują się na wielkiej randce: Salazar / Sanchez vs Triay / Sainz. Powtórzenie finału na Minorce i starcie dwóch najbardziej wysportowanych w tej chwili par dziewcząt. Rozpoczęcie spotkania po półfinale mężczyzn dziś rano !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !