Le World Padel Tour powraca na tor dla kobiet w sezonie 2020, roku naznaczonym późną dominacją Gemmy Triay i Lucii Sainz.

Rok 2020 pozostanie oczywiście rokiem naznaczonym kryzysem zdrowotnym, ale także coraz wyższy poziom na obwodzie kobiet, z niesamowitymi „puntazos”, jak widać na wideo. Będziemy również pamiętać wszelkie zmiany par, które miały miejsce od tego czasu wśród najlepszych tylko bliźniaki Alayeto i Martas będą razem w 2021 roku.

Na poziomie sportowym rok zaczął się od najbardziej zrównoważony sposób u dziewcząt, z pięcioma różnymi zwycięskimi parami w pierwszych sześciu turniejach! Następnie, Gemma Triay i Lucia Sainz, po odblokowaniu licznika na Sardynii, przeszedł w tryb walca parowego, wygrywając cztery z pięciu następnych turniejów! Historyczny sezon w pięć zwycięstw z jedenastu możliwych dla duetu trenowanego przez Rodri Ovide, który będzie oddzielone u góry...

 

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !