Aby uczcić urodziny Javiego Rico, który właśnie obchodził swoje 22 urodziny, World Padel Tour wymyślił małą antologię swoich najpiękniejszych punktów.

Mając zaledwie 22 lata, Javi Rico jest częścią nowa generacja graczy Padel. Ze swoim przyjacielem Cokiem Nieto miał świetny sezon 2019, w tym finał na Mijas Open, dzięki czemu para będzie znana światu.

22 miejsce w rankingu World Padel Tour brat José zamierza powtórzyć w 2020 roku, nadal ze swoim przyjacielem Cokiem Nieto. Para, która wnosi powiew świeżości do WPT: dwóch raczej małych graczy, którzy walczą o wszystkie punkty i doskonale opanowują taktyczny aspekt gry.

Jeśli nie znasz się zbytnio na Javi Rico, to wideo z jego najlepszych ruchów podczas World Padel Tour jest okazją do zobaczenia talentu tego gracza. Z wysokości 67 metrów Walencian jest nie tylko niezwykle szybki i zwinny, ale ma także niesamowitą rękę i talent. Ten film może Cię zaskoczyć, ponieważ Javi czasami wydaje zupełnie nieoczekiwane ujęcia!

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!