Alba Galan jest obecnie 17. w rankingu World Padel Tour i jest spektakularnym graczem, który potrafi grać po obu stronach toru! Odkryj jego najpiękniejsze punkty na wideo.

Z wysokości swojego 84 metra Alba Galan nakłada. Ten gracz w bardzo charakterystyczny styl rock and rolla, długo ewoluował po lewej stronie toru, szczególnie u boku Marii Carmen Villalba. Teraz przesunięta w prawo, aby zrobić miejsce dla swojej partnerki Victorii Iglesias, wykorzystuje swoją jakość, szczególnie w rozbijaniu, aby wpędzić przeciwników w kłopoty.

Zobaczysz w tej kompilacji, że podobnie jak jej brat Ale, Alba jest graczem, który wykorzystuje swój rozmiar i swoją piękną rękę do zdobycia punktów. Smugi, amortyzacji, zwody, refleks, Alba Galan jest graczem o wielkich talentach. Rozpieść siebie !

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!