Dopóki nie będziemy mogli ponownie cieszyć się najlepszym padlem na świecie, World Padel Tour oferuje nam tę najlepszą z najpiękniejszych piłek meczowych.

Można by pomyśleć, że podczas piłek meczowych aktorzy są trochę spięci i że nie zawsze mogą dać z siebie wszystko. Przekonasz się, że wręcz przeciwnie, niektórzy gracze dają z siebie wszystko, aż do zaoferowania prawdziwych „puntazo”.

Na początek słynny, oszałamiający, podstawowy przebój Juana Lebrona, który pokonał Mieres / Galana. Potem znajdujemy Franco Stupaczuka, który pieczętuje par 4 niesamowity punkt, w którym ... Ale Galan przykuł obronę szaleństwa!

Potem to Ari Sanchez odniósł obrażenia od Marty Marrero, wyciągając piłkę za drzwi. Nadal widzimy Ale Galana… ponownie w roli pokonanego, jego par 3 jest kontratakowany przez Paquito Navarro, który po mistrzowskim wyjściu wysyła piłkę do siatki Diaz / Galan.

„Bajada de pared” Pauli Josemarii, która zdominowała Salazara / Sancheza, jest po prostu rewelacyjna. Podobnie jak ten recital Sanyo Gutierreza: poza torem, siatkówka na backhand, par. 4. Wreszcie znajdujemy Alejandrę Salazar, w pięknej roli tym razem odbiera Martę Ortegę, która oferuje parę Sanchez / Salazar Zwycięstwo ostateczne mistrza!

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!