To jedno z uderzających obrazów WPT Sardegna Open: uderzenie Juana Tello, które niestety utkwi w oku jego partnera Fede Chingotto.

Na szczęście są to obrazy, które rzadko pojawiają się na korcie do padla. Podczas ćwierćfinału Sardegna Open pomiędzy Chingotto / Tello i Belasteguin / Tapia, Juan Tello wychodzi z boiska, aby dostarczyć par 3 od Bela, przesyła potężny strajk, co kończy się prosto ... w oku jego partnera ...

Dla tych, którzy nie widzieli akcji, zaczyna się o godz 00:48 na poniższym filmie.

Kredyt wideo: World Padel Tour

O ile początek meczu był bardzo wyrównany i spodziewaliśmy się dużo napięcia, to spotkanie musiało być przerywane o 2 wszędzie. I nawet jeśli „Super Ratón” wykazał się dużą odwagą w powrocie na tor, po pierwszym secie wygranym przez Bela / Tapia 7/5, Chingotto / Tello ostatecznie zmuszony do porzucenia.

Argentyńczyk przekazał wczoraj wieczorem wiadomość w Story na Instagramie i zapewnia, że ​​jego oko jest już znacznie lepsze. Dla naszej największej przyjemności powinniśmy zobaczyć dwoje młodych Argentyńczyków w pełnym posiadaniu środków na Minorce.

Fede Chingotto Instagram historia oko

Kredyt fotograficzny: Instagram Fede Chingotto

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!