World Padel Wszystko wydaje się widzieć światło na końcu tunelu od czasu wznowienia treningu dla profesjonalnych graczy. Ale kiedy ?

To pytanie zadają wszyscy. Kiedy World Padel Tour wznowi swoje turnieje? Więc dzisiaj oczywiście nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, ale wydaje się, że nadchodzi powrót do zdrowia, i może do końca czerwca.

Jeśli profesjonalni gracze wznowią trening, należy grać w turniejach. Nie możesz pozwolić im trenować bez celu. Musimy również karmić różnych sponsorów, którzy zarejestrowali się w tym sezonie.

To jest ciężka praca WPT. Postaraj się wznowić jak najszybciej, w jak najlepszych warunkach, aby zadowolić „miłośników” i uratować sezon.

Mimo wszystko pierwsze 3 turnieje powinny odbywać się za zamkniętymi drzwiami, aby gracze mogli wznowić swoje oceny, a przede wszystkim zapewnić pełne przestrzeganie warunków sanitarnych.

W ten sposób konkursy zostaną wznowione przez dostosowanie, gracze będą walczyć o swoje punkty, marki powrócą na przód sceny, a sponsorzy odzyskają część swoich inwestycji.

Okaże się, kiedy dokładnie, a zwłaszcza jak? Rzeczywiście zastanawia się, czy pierwsze turnieje będą transmitowane w telewizji za darmo czy za opłatą?

WPT nie przekazało jeszcze informacji na ten temat, ale będziemy Cię informować, gdy tylko będzie to możliwe.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.