Spotkanie All In Padel Lyon kontra Big Padel Bordeaux - Akademia Odrzutowców zostanie rozegrany w ten weekend! W sobotę 15 stycznia w grze pojawią się jedni z najlepszych francuskich graczy. Mamy już składy drużyn, a show będzie gwarantowane!

Wszystko w jednym z numerem 1

La All In będą więc mogli liczyć na francuską parę nr 1 Bergeron/Tison. Obecnie są parą do pokonania we Francji, a to wydarzenie jest idealnym początkiem sezonu mistrzów Francji.

Johan Bergeron i Ben Tison świętują zwycięstwo Kataru w 2021 r.

Benjamin Tison i Johan Bergeron towarzyszyć będzie Norman Sanchez, Benjamin Joulot, Pierre-Étienne Morillon, Jeremy Dutoit, Anaise Rivière i Mathilde Armitano.

Kompletny zespół dla Duży Padel

Nawet jeśli drużyna Jet Academy zmierzy się z francuskim numerem 1 przeciwko nim, Bordelais wydaje się mieć bardziej kompletny zespół z 5 graczami z czołowej 16 (Adrien Maigret, JT Peyrou, Jeremy Scatena, Dorian De Meyer, Thomas Vanbauce).

jt peyrou apt padel wieża monako

Arthur Peret, Marina Hiriart i Marie-Andre Nouals uzupełniają ten bardzo jednorodny zespół.

Plakat_mecz_ekwipunek_skład _-_ 40x60_cm _-_ V1

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.