Z okazji międzyklubowy mecz drużynowy kto sprzeciwiał się All In Padel Lyon la Duży Padel Akademia odrzutowców, Padel Magazine mógł dowiedzieć się nieco więcej o nowym partnerstwie między klubem Lyon i Babolat.

Na miejscu, Mario Cordero rozmawiał z Arnaud Taboni, dyrektor sportowy klubu i Pierre Gadras, promotor tenisa i Padel Francja w Babolat.

Logika między dwiema firmami z Lyonu

Jest Arnaud który ogłosił wiadomość przez mikrofon Mario:

„Rozpoczynamy współpracę z Babolat i jesteśmy bardzo dumni, że zaczynamy z nimi, zwłaszcza, że ​​jest to firma z Lyonu. Zrobiono wszystko, aby nas zjednoczyć. Otworzyliśmy 9 czerwca i na razie wszystko idzie tak, jak sobie życzymy. Ufamy, że Babolat będzie nam towarzyszyć w naszych działaniach tak długo, jak to możliwe”.

Pierre Gadras dodanie:

"Wspaniale jest móc towarzyszyć All In w jego rozwoju. komórkabył częścią dużego partnerstwa już istniejącego w tenisie w Grasse, Villeneuve d'Asque i wkrótce w sąsiednim Lyonie.

Dlatego wydawało nam się oczywiste, że przyjedziemy i zasponsorujemy All In Padel. Jest świetny zespół i wiele innych osób, których nie widzisz, takich jak Deborah i Vivien. Z dumą wspieramy ten klub poprzez testy produktów, wydarzenia, turnieje, aby sport mógł się trochę rozwinąć.

W Lyonie mamy bardzo mało zadaszonych boisk, padel bardzo się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku miesięcy, więc z wielką przyjemnością będziemy wspierać klub w tym pięknym projekcie.".

 

Kraina padel w All In Lyon

 

Mario Cordero podkreślił, że oprócz rywalizacji drużynowej tego samego dnia rozegrano dwa inne turnieje, P100 H i P250 F. Stoisko Babolat był obecny w klubie.  Jaki był cel tej obecności? ? Czy gracze mają możliwość testowania sprzętu podczas tych efemerycznych obecności?

PG "Tak, oczywiście celem jest umożliwienie wszystkim graczom przetestowania produktów (rakiet, tekstyliów, trampek itp.) niezależnie od ich poziomu.

Zwłaszcza, że ​​gracze lubią te wszystkie informacje, czerpią przyjemność z grania, więc to normalne, że mogą przyjść i zobaczyć i przetestować produkty. Chcemy zrobić jak najwięcej wydarzeń przez cały rok.".

MC: Czy mógłbyś nam opowiedzieć o rozwoju klubu? Powiedziałeś nam, że jesteś zadowolony ze współczynnika wypełnienia.

AT"W rzeczy samej. Jeśli chodzi o współczynnik wypełnienia, zawsze mamy liczbę par, które chcemy mieć w turniejach. W godzinach wieczornych i weekendowych jesteśmy pełni, jak również w godzinach lunchu.

Rozwijamy się poza godzinami szczytu, współpracujemy z uczelniami i emerytami. Mamy też dużą bazę nowych praktyków. I dzięki Babolat mamy sprzęt najwyższej klasy dla każdej osoby, co pozwala nam zaoferować dodatkową usługę”.

Obejrzyj pełny film z rozmowy poniżej:

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.