Przy okazji Wydarzenie Wilsona zorganizowane o godz dom Padel (św. Denis), Thibault Le Rol zrzuca informację, którą wszyscy fani padel Francuzi czekali: du padel we francuskiej telewizji (prawdopodobnie Bein Sports) już niedługo?!

Du padel na Bein Sports?

"Będziemy mogli zobaczyć padel we francuskiej telewizji w krótkim czasie. To nieoficjalne i nie mogę podać kanału, ale to był jeden z moich pomysłów w tamtym czasie. Bardzo się cieszę z tego padel co jest coraz lepiej sfilmowane. Cieszę się, że dzieje się to we francuskiej telewizji ”.

Rozumiemy, że najprawdopodobniej może być Być w sporcie, który przejąłby prawa World Padel Tour.

„Moim życzeniem było, aby ten kanał nadawał padel pewnego dnia i myślę, że to się skończyło. Ze swojej strony nie wiem, czy wrócę do Bein Sports, to bardzo skomplikowane ”.

Thibault Le Rol jest obecnie na Amazon Prime, z meczem w nocnej sesji Roland Garros.

„Od czasu do czasu staram się o tym porozmawiać padel na antenie. Mówiłem o tym już wtedy w Bein Sports ”.

Thibault Le Rol, gracz, który robi postępy

„Gram od 3 lat w dom Padel. Stopniowo robię postępy na swoim skromnym poziomie. Więc mamy ten nowy, całkowicie czerwony kort z przyjaciółmi Wilsonów. Robimy postępy!”

„Ten czerwony kort to bardzo dobry pomysł od Casa Padel. Klika i jest bardzo przyjemny w grze. Kolory dobrze wyróżniają się żółtą kulką. Bawię się też sprzętem Wilsona.”

Wilson Casa padel panorama

„Robiłem wiele turniejów. Wygrałem jeden lub dwa P100, po P500 jest trudniej. A potem Casa P1000 Padel czasami ! Zaczynam podróżować po Ile de France, a czasem nawet po Francji, aby grać w turniejach!”

 

Informacje o padel Telewizję należy traktować z przymrużeniem oka. Rzeczywiście, jeśli musimy have padel w telewizji nie jest a priori przed następnym sezonem, czyli marcem lub kwietniem 2022 roku. A wiemy, jak szybko wszystko może się toczyć w padelw taki czy inny sposób.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.