Krótki przegląd najbardziej niesamowitych miejsc gdzie grać padel, jak widać, niektóre z wybranych przez nas miejsc znajdują się we Francji!

Padel Cassis Club (Francja)

Trochę szowinistycznie zaczynamy od francuskiego klubu: le Padel Klub Cassis. Wzniosłe miejsce między lasem, morzem i górami. Nie do wiary ! Jacky Barnault i Sandra Dalain dokonali od tego czasu pewnych aktualizacji, w szczególności trzecie pole.

Hurawalhi Hotel (Malediwy)

Dla fana padel, jest po prostu podobny do raju. Utwór padel na środku białej, piaszczystej plaży, otoczonej palmami kokosowymi. To piękne miejsce gracze World Padel Tour byli w stanie docenić jego prawdziwą wartość !

Pole Padel niebieski z nieba Maldives Hotel Kudadoo

 

Country Club Barbossi (Francja)

Au Country Club of Barbossi, na Lazurowym Wybrzeżu możesz cieszyć się padel pośrodku bujnej zieleni, po prostu wspaniałej scenerii!

Padel Villa Marbella (Hiszpania)

Już to widziałeś, ten dom położony w Marbelli jest po prostu niesamowity. Jeśli tam grasz, zostałeś zaproszony lub jeszcze lepiej, jesteś właścicielem, w takim przypadku powinieneś się dobrze bawić po grze, czy to w basenie infinity, czy w samej willi!

Willa padel Marbella

Padel w Neymar (Brazylia)

W tym samym duchu, co poprzedni, przyznaj się, że mały padel u brazylijskiego piłkarza Neymar powinien się podobać, zwłaszcza na imprezie po meczu, którą mógł wymyślić zawodnik Paris Saint-Germain!

Trasy padel Neymar Villa Brazylia

PadelX: plik padel ruchomy

Marzysz o graniu padel Na morzu ? PadelX znalazł dla Ciebie rozwiązanie!

 

Chińskie Narodowe Centrum Tenisowe Pekin (Chiny)

Chiny chcą padel i informuje nas o tych torach ustawionych między drzewami w Narodowym Centrum Tenisowym. Bardzo dobra robota!

Globen Padel (Szwecja)

Mówiliśmy ci o tym niedawno, Globen Padel to totalnie szalony klub, który pokazuje eksplozję padel w Szwecji. Dla tych, którzy lubią bawić się w domu, jednocześnie będąc w stanie lobować bardzo wysoko, 85 metrów wysokości to po prostu raj na ziemi!

tenis Padel Vence (Francja)

Piraci z Wenecji mają wyjątkową konstrukcję z Sébastienem Corbelli na czele. Południe sprawia, że ​​widzimy wszystkie kolory tych majestatycznych terenów. 2 korty padel oferta indoor została niedawno uzupełniona.

Padel Club d'Eze (Francja)

Nie można zakończyć tego artykułu, nie wspominając o klubie Michela Borfiga w Eze. To jeden z najpiękniejszych klubów na świecie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne.

Nasze recenzje dopiero się rozpoczęły, nie wahaj się i prześlij nam zdjęcia swojego klubu, wybierzemy najpiękniejsze!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.