Faworyci ucierpieli, ale wszyscy będą obecni na półfinałach tego WPT Paraguay Open, z jednym dużym wyjątkiem.

U mężczyzn

Galan/Lebron 3/6 0/4 ur. Chingotto/Garrido

Zdecydowanie, to skomplikowany początek sezonu dla światowych numerów 1. Po Rana Galana, odcinek pt finał w Chile, Juan Lebron zmuszony był poddać się w 2. secie ćwierćfinału. Kontuzjowany w prawe przedramię w 8. minucie nie mógł dokończyć meczu. Chingotto i Garrido wykorzystują gratkę, aby wspiąć się na połowę.

kontuzja lebrona juana

Ruiz/Gonzalez 7/6 6/2 Yanguas/Arroyo

Ćwierćfinał między dwiema parami, które mogą ewoluować w nadchodzących tygodniach i kwalifikacje Malagueños.

Fernandez/Diestro 6/7 3/6 Coello/Tapia

Numer 1 w wyścigu ucierpiał, aby pokonać parę, która gra psując sport podczas tej południowoamerykańskiej trasy.

Libaak/Augsburger 3/6 2/6 Stupa/Di Nenno

Młode bryłki przestają mierzyć się z jedną z mocniejszych par tego początku sezonu. Ale jak zwykle gra zaoferowała nam kilka fajnych punktów, w tym ten

U kobiet

Tam też faworyci mijają się po połowie nie bez trudności.

Sanchez/Josemaría 7/6 6/3 Sainz/Osoro

Brea/Araujo 6/1 6/2 Guinart/Rodriguez

W obliczu niespodzianki tego Open, Delfi i Sofia zostawiły tylko okruchy. Ta para jest w dobrej formie i powinna szybko awansować w rankingach.

Ortega/Gonzalez 6/4 4/6 6/4 Talavan/Rufo

Prawie mieliśmy wielką niespodziankę, rzeczywiście Béa i Martita przegrywały 1-4 w 3. secie i wydawało się, że wrócili, by ostatecznie wygrać.

Riera/Icardo 4/6 5/7 Salazar/Triay

Para „Triazarów” jest w półfinale, ale i tam trzeba było ich podnieść. Tamara Icardo wraca do formy po kontuzji nadgarstka w zeszłym sezonie.

Wilfrieda Furnona

Bogaty w amatorską karierę w piłce nożnej od 35 lat, w 2020 roku pogryzł mnie ten totalnie szalony sport jakim jest padel ! Dziś, bardzo regularnie na torze lub przed moim ekranem, aby śledzić wiele meczów, z przyjemnością dzielę się z Wami tą pożerającą pasją.