Na zakończenie przemówienia Prezydenta Republiki Francuskiej Emmanuela Macrona można się zastanawiać, czy wznowienie padel jest możliwe na zewnątrz 28 listopada.

Dla dorosłych obowiązuje zakaz przebywania w domu przed końcem stycznia

To są słowa Prezydenta i są one wystarczająco jasne:  „Jest wokół Styczeń 20 że możemy wówczas podjąć, jeśli to możliwe, nowe decyzje o otwarciu. Jeśli liczba zakażeń pozostanie poniżej 5 przypadków dziennie, plik hale sportowe a restauracje mogą zostać ponownie otwarte, a godzina policyjna może zostać przesunięta ”

Dla klubów padel indoor i ich kluby, będziemy więc musieli poczekać do końca stycznia, aby móc normalnie otworzyć się ponownie (pamiętaj, że niektóre kluby zostały częściowo ponownie otwarte dla osób, które przedstawiły zaświadczenie lekarskie i dla uczniów). Z drugiej strony możemy myślę, że padel na zewnątrz można wznowić znacznie wcześniej?

Zmniejszenie środków w dniu 28 listopada

Od 28 listopada 2020 r. Planowane jest ograniczenie środków powstrzymujących. Pod względem sportowym „Podróże na spacery i zajęcia sportowe będą dozwolone w promieniu 20 km i przez 3 godziny”. Co to konkretnie oznacza?

Czy będziemy mieli prawo podróżować tylko w tym promieniu 20 kilometrów do iść pobiegać nie dłużej niż 3 godziny ? Gdzie możemy idź zagrać w grę padel, na dworze, o ile klub padel jest mniej niż 20 kilometrów od domu?

Ciężko powiedzieć. W każdym razie możemy pomyśleć, że dzieci będą mogły wznowić te zajęcia pozalekcyjne ...

Wznowienie gry w tenisa na świeżym powietrzu w Paryżu 1 grudnia?

Na stronie paryskiego ratusza jest napisane, że korty tenisowe będą zamknięte do 1 grudnia 2020 roku. Gdybyśmy doszli do wniosku, że tak będzie można grać w tenisa na świeżym powietrzu 2 grudnia?

 

 

Na razie wiele pytań i niewiele odpowiedzi. Więc będziemy musieli czekać, aż Ministerstwo Sportu, a zwłaszcza Francuska Federacja Tenisowa, wypowie się na te tematy, aby dowiedzieć się więcej ...

Zespół Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.