Od początku czerwca możemy wreszcie wznowić padel ! Ale w klubach zdarzają się niezwykłe skoki kontuzji. Bądź ostrożny !

Rozgrzewka padel

Powszechnie wiadomo, że nie rozgrzewasz się zbytnio. Jednak po tych 2 miesiącach uwięzienia nadszedł czas, aby podjąć dobre rozwiązanie, zwracając uwagę na siebie.

I zobaczysz to po tak długim czasie bez padelpowrót do zdrowia może zranić i spowodować zastój.

Wypij to!

Au padelw przeciwieństwie do tenisa, po zmianie stron występuje tendencja do szybkiego skręcania. Tendencja ta objawia się niedożywieniem, a zwłaszcza brakiem nawilżenia.

Nie spiesz się, kryzys już za nami (mamy nadzieję). A przede wszystkim będziesz o wiele skuteczniejszy w terenie, jeśli zadbasz o siebie!

Trening przed meczem?

A co by było, gdybyś zaczął łagodnie ćwiczyć padel przed meczami padel ? Mały kurs padel wrócić do kąpieli lub nawet po przekątnej sesji z przyjaciółmi, aby znaleźć doznania, nic lepszego przed wznowieniem turniejów.

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.