Yoanna Chartrona, Menedżer aktywacji marki chez Babolat, wziął udział w finale BetClic Remontada które odbyły się w ubiegły weekend w Paryżu, u podnóża Wieży Eiffla. Zapytany przez Francka Binistiego, ujawnił kilka ekskluzywnych informacji na temat kolejnej nadchodzącej serii. Wybrane kawałki.

Oczy wpatrzone w rok 2025

„Kolekcja 2025 jest już gotowa. Wypuszczenie kolekcji i zaprezentowanie jej w naszych sklepach zajmuje około 2-3 lat pracy. Główna zmiana nastąpi w filarze „Powietrze”, który zostanie przebudowany z wykorzystaniem nowych technologii. Premiera odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Naprawdę będziemy na rakiecie, która zostanie przebudowana. »

Nowy superpotężny pala od Lebrona

„Mamy też „Lebrona Vipera”: naciskasz piłkę, a ona uzyskuje „par 3”! Moc tej rakiety jest wyjątkowa, nie jest ona dla każdego. Skierowany jest do doświadczonych graczy, którzy radzą sobie z bardzo wymagającą rakietą. Nie należy jej polecać graczowi „rekreacyjnemu”, bo trzeba mieć trochę barku. »

Po co wiadomości Babolat ?

„Dzięki spółkom i klubom tenisowym, w które się wyposażają padel, jesteśmy naprawdę bardzo obecni z graczami. To jest nasza podstawowa strategia. Później pod koniec 2024 roku pojawi się także nowa seria „Lebron”. I to już nieźle! »

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, sześć lat wcześniej. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe wyścigi i drażni palacza w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.