Jeśli często skupiamy się na rakietach śnieżnych, nie możemy zapominać, że buty są bardzo ważne, aby czuć się dobrze na torze. Odkryj nasz wybór modeli do praktyki padel.

 

Adidas Ubersonic 4

Adidas Ubersonic 4 padel

Używane przez Ale Galan w World Padel Tour, Adidas Ubersonic 4 to ultralekkie buty, które pozwolą Ci latać na torze. Dzięki niezwykle wygodnemu kapciu ślizga się jak ulał! Dzięki maksymalnie własnym technologiom marka z trzema paskami oferuje model wysokiej jakości.

Babolat Odrzutowiec Premura

Odrzutowiec Premura 2021

Już ich nie prezentujemy! ten Babolat Jet Premura, używany przez numer 1, Juan Lebron, powraca w tym roku z zawsze sprawdzonymi przepisami. Ultra elastyczny i lekki but, wyposażony w podeszwę Michelin odpowiednią do wszystkich rodzajów nawierzchni. Jeszcze raz Babolat wykonał świetną robotę z tym modelem!

Bullpadel Hybrydowa mucha Vertex

Bullpadel Buty Vertex Fly

 

Marka znana ze swoich pałaców, Bullpadel nadal wkracza na rynek obuwia. Z nowym Hybrydowa mucha Vertex, w który wyposaża Maxi Sanchez, hiszpańska marka oferuje model specjalnie zaprojektowany dla padel, z nienagannym stosunkiem jakości do ceny!

Nox AT10 Lux

To trochę nowość na rynku obuwniczym padel : przybycie Nox! Marka, która w szczególności wyposaża Agustina Tapię, pojawia się z zupełnie nowym produktem opracowany z jednym z najsłynniejszych podologów w Hiszpanii. Wynik jest imponujący, z butem 100% padel w którym zadbano o wszystkie szczegóły.

Head Sprint 3 Sanyo

Head Sprint 3 Sanyo biały

Z nowe buty od magika Sanyo Gutierreza, Head po raz kolejny oferuje but na bardzo wysokim poziomie, który zadowoli najbardziej wymagających. Najlżejszy model kiedykolwiek wyprodukowany przez austriacką markę, ten Sprint 3 Sanyo opiera się na wyjątkowym komforcie i maksimum technologii!

Kuikma PS 990 Dynamic

Buty Kuikma PS990 Dynamic niebiesko żółte

Jest to z pewnością jedna z par o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku. Dzięki niezwykle wygodnej wyściółce te lekkie buty powinny spodobać się graczom, którzy szukają przede wszystkim dynamiki na torze! But, który wyraźnie nas rozwalił, kiedy go otrzymaliśmy przetestowany.

Wilson Kaos 3.0 Bela

KAOS 3.0 Bela Padel od Wilsona widzianego z przodu

Buty stworzony specjalnie dla „Króla Beli” ! Stabilny, wytrzymały i jednocześnie wygodny, nowy Kaos 3.0 Bela to but na najwyższym poziomie, dla graczy szukających bezpieczeństwa, komfortu i lekkości na torze. Nowy but Fernando Belasteguina, pełen technologii, charakteryzuje się wysokiej jakości wykończeniem.

 

Szukasz sklepu, w którym możesz kupić jeden z tych modeli? Nie wahaj się iść na spacer u boku naszego partnerzy !

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi