To wiadomość, która tuż po ich zakończeniu może wydawać się zaskakująca ćwierćfinał na P2 w Sewilli : Teo Zapata i Enrique Goenaga rozstali się.

Po dużym oknie transferowym wynikającym z rozstania Lebrona i Galana pomyśleliśmy, że mamy prawo do odrobiny stabilności na torze. Ale jak wiadomo, separacje i nowe stowarzyszenia są teraz bardziej niż kiedykolwiek częścią krajobrazu padel profesjonalistą i mamy na to nowy dowód w postaci ogłoszenia zakończenia przygody pomiędzy Zapatą a Goenagą.

Hiszpanie, odpowiednio 41. i , nie będą mieli złego początku sezonu z dwiema rundami XNUMX/XNUMX finału, a co za tym idzie ćwierćfinałem w Andaluzji, ale wyobrażamy sobie, że z jednej czy drugiej strony zostanie przedstawiona atrakcyjna propozycja co do tego skojarzenia... Teo i Enrique mogą przynajmniej być zadowoleni z bardzo dobrego wyniku!

Teraz czekamy na informację, z kim każdy z obu panów będzie kontynuował sezon… Więcej powinniśmy wiedzieć już wkrótce!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !