Finałowe brawa na 2018 rok w My turniej Padel Wieża :

Często mówimy, że to, co najlepsze, zostawiamy na koniec, cały Mój zespółPadel Tour decyduje się zamieszkać w Monako w znakomitym klubie tenisowym Padel Club Soleil: sytuacja jest gorsza ...

Rok 2018 kończy się najpiękniej z całą zapiekanką padel Francuzi (z wyjątkiem kilku nieobecnych, którzy bliżej Paryża wybiorą P1000 od Casa Padel).

„Beausoleil”:

Słońce, porozmawiajmy o tym, drażniąc się na początku dnia - powodując wiele refleksów na temat naszych kamer, co szczególnie utrudnia transmisję na żywo - chcielibyśmy utrzymać go dłużej późnym popołudniem.

Chłodzony przez wilgotne zimno pokaz był jednak zbyt dobry, by go pozbawić.

Byliśmy świadkami dwóch prawdziwych walk w ciągu 2 na centralnym dziedzińcu.

Najpierw półfinał między Jeremy Scatena i Robin Haziza Maxime Moreau i Jeremy Ritz.

Scatena i Haziza wygrały pierwszy zestaw 6-3, ale w drugim Max Moreau zajął więcej miejsca, Jérémy Ritz był silniejszy w obronie, a sytuacja całkowicie się odwróciła.

Scatena i Haziza muszą walczyć o zwycięstwo w remisie w trzecim secie (Victory 6-3 4-6 7-6).

Moreau i Ritz mogą jednak żałować, ponieważ stać ich było na finał.

Na drugim boisku Blanqué i Bergeron są nieuchronni wobec piratów Vence i wygrywają mecz 6-3 6-3.

Potem ucztowały nas panie, które również pokazały nam w szczycie imprezy: Laura Clergue i Léa Godallier zmierzą się z Fioną Ligi i Jessicą Ginier.

Nieskończone punkty, talent, niesamowita obrona, pięknie się cieszyliśmy padel dłużej niż 2 godziny.

Mecz mógł zakończyć się zwycięstwem w zestawach Ligi / Ginier 2, ale podczas drugiej przerwy w remisie drobne błędy powodują uruchomienie trzeciego seta.

Wreszcie, w trzecim secie, crack i Clergue / Godallier, nieznacznie podnoszą poziom gry i wygrywają mecz (Victory 6-7 7-6 6-2).

Z drugiej strony kontuzja Alexii Dechaume, pod koniec pierwszego seta, wymusza porzucenie jej zespołu utworzonego z Line Meites przeciwko Melissie Martin i Geraldine Sorel.

Ostatni dzień:

Do zobaczenia za 30 minut na finał kobiet między Laurą Clergue i Léą Godallier, Mélissą Martin i Géraldine Sorel

Następnie Jérémy Scatena i Robin Haziza zmierzą się z Bastienem Blanqué i Johanem Bergeronem, panującymi mistrzami Francji.

Mecze będą transmitowane na żywo Padel Magazine !