Oczywiście dział handlowy World Padel Tour nigdy nie był tak aktywny! Hiszpański obwód podpisuje nową umowę dotyczącą praw do transmisji audiowizualnych z chilijską platformą OTT Zapping tym razem.

Mnożenie umów

Powrót do ściany, w której czasami jesteśmy najefektywniejsi padel. To stwierdzenie jest prawdziwe dla World Padel Tour.

Wstrząśnięty kilkoma listami od Association of Professional Players i FIP oraz zagrożony cieniem nowego obwodu QSI/FIP/PPA, World Padel Tour podpisuje obecnie jedną umowę tygodniowo. Wystarczy, aby obwód się rozrósł.

Zapping, platforma OTT

Po ogłoszeniu partnerstwa z Movistar + do nadawania w płatnym kanale w Hiszpanii, teraz prawa są sprzedawane na rynku chilijskim.

"To doskonała wiadomość, że World Padel Tour być dostępnym dla wszystkich chilijskich fanów dzięki Zapping. Tor będzie na platformie, na której produkt będzie pielęgnowany i ceniony, a wszyscy fani będą mogli cieszyć się nim w jego prawdziwym wymiarze. To będzie ekscytujący sezon i idealny scenariusz dla Chile, aby dogłębnie poznać wszystkich graczy i graczy.” wyjaśnia Mario Hernando, dyrektor generalny WPT.

Zapping to platforma OTT, która oferuje sport na żywo i treści audiowizualne na żądanie. Wraz z nabyciem praw WPT platforma stara się przyciągnąć 15 000 graczy z padel chilijczycy.

Źródło: 2poradnik

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !