Na początku sezonu sportowego zespół Gestion Sports powiększa się o trzy nowe samorodki!

To oprogramowanie, które obecnie wyposaża największe referencje w branży padel we Francji, dalej ulepsza swoje usługi, kierując się oczywistym podejściem do jakości i życzliwości.

Gestion Sports korzysta z usług Axela Laville'a do zarządzania całym serwisem i wsparciem posprzedażowym.

Celem jest, aby każdy z klubów mógł liczyć na nasz zespół, który szybko uzyska odpowiedzi na nurtujące go pytania. Zależy nam na tym, aby ten ludzki kontakt między naszymi użytkownikami a nami był zachowany, ponieważ poza techniczną obsługą posprzedażową oprogramowania, dzielimy się także radami i wskazówkami optymalizacyjnymi. Axel jest osobą, której potrzebowaliśmy zarówno pod względem technicznym, jak i ludzkim! 

Loic TAP, dyrektor generalny

Gestion Sports zapowiada bardzo mocne ambicje i wizję na rynku sportowym. padel a na temat tenisa.

Rzeczywiście, jeśli oprogramowanie jest już obecne w klubach takich jak Tuluza Padel Club, Le Mas, Z5 czy franczyzy Padel Tolosa i Praca i Padel, Gestion Sports chce również wyposażyć kluby tenisowe, które zakładają korty tenisowe. padel. 

W tym celu dwóch nowych rekrutów będzie miało ciężką misję zbadania tego asocjacyjnego rynku, aby przedstawić zalety rozwiązania wielu liderom klubów.

  • Zaklin MARKOTA dba o cały sektor NORTH +33 7 45 89 83 88
  • Laura CACHIA dba o cały sektor SOUTH +33 7 45 89 83 87

Jeśli chcesz prezentację rozwiązania, wystarczy, że skontaktujesz się z managerem swojego sektora. Prezentacja nie jest zobowiązująca i ma na celu pokazanie tego, co najlepsze w funkcjonalności i rozwoju klubu.

Wszystkie kluby padel z którymi współpracujemy są wyprzedane każdego wieczoru. Wykorzystamy zatem nasze doświadczenie z padel podzielić się nią z klubami zrzeszeniowymi, które tego sobie życzą. Będą mogli korzystać z informacji zwrotnych mając jednocześnie profesjonalne narzędzie, które poprowadzi ich klub od A do Z.

Loic Tap

Motywacja do rozwijania tenisa ramię w ramię z FFT?

Jeśli Francuska Federacja Tenisowa oferuje darmowe oprogramowanie, którego nie musimy przedstawiać, wydaje się, że oba podmioty dążą do tego samego celu. Być może w ciągu najbliższych tygodni nastąpią wymiany…

Teraz lepiej rozumiemy strategię Gestion Sports, która poza marketingiem oprogramowania, chce przede wszystkim rozwijać padel i tenis dzięki swojemu doświadczeniu.

Odwiedź witrynę: https://www.gestion-sports.fr

Poproś o prezentację:

  • Zaklin MARKOTA sektor PÓŁNOC +33 7 45 89 83 88
  • Laura Sektor CACHIA POŁUDNIE +33 7 45 89 83 87
zarządzanie sportami zespołowymi 2022