Zespół

Zespół Padel Magazine składa się z namiętnego padla. Każdy na swój sposób daje temu czasowi czasopismo na promocję padla i oferuje informacje na temat krajowej i międzynarodowej wiosła. Odkryj wszystkich mówców na pierwszej francuskiej stronie Padel: PADEL MAGAZINE.

Adrien Maigret

Adrien Maigret jest jednym z najlepszych graczy Padel we Francji. Paryżanin jest także świętym głosem, który czasem masz okazję usłyszeć, gdy nie ma go w finale… On także interweniuje podczas przedstawianych Ci koncertów.

Adrien Pittore

Trenując dziennikarza, wpadłem do padla w Lyonie. Od tego czasu stałem się prawdziwym fanem tego sportu. I jak wszyscy poważani gracze, jestem ich fanem Padel Magazine, Mój cel: przekazywanie wiadomości krajowych i międzynarodowych na temat tego sportu, ale nie tylko ... Przygotuj się na niespodzianki każdego roku!

Zawodowy mediator (sądowy lub konwencjonalny) w sporcie - trener mediacji - i prawnik z siedzibą w Bordeaux. Pasjonat gry w Padel i tenisa. Kluby, stowarzyszenia lub sportowcy są regularnie mianowani do polubownego załatwiania sporów przed jakimkolwiek procesem. W przypadku Padel Mag przegląda comiesięczne wiadomości na temat rozwiązywania konfliktów i mediacji.
Nie wahaj się na żadne pytanie: pujol.avocatmediateur@gmail.com
Mediatorzy sportowi: zdrowy duch „mediacji” dla spokojnej praktyki sportowej.

Alban Serra

Alban Serra jest jednym z wielkich kronikarzy Padel Magazine, Filmowiec, fotograf i streamer na żywo, potrafi prawie wszystko. Dla Bandeja to inna sprawa, ale i tak to lubimy!

Alexandre Cifuentes

Alexandre Cifuentes studiuje ekonomię. Postanowił interweniować w branży padel i ogólnie na rynku sportowym. To pozwala nam wiedzieć o Padelu jako całości.

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatką wiosła. Dzięki swojemu szkoleniu w zakresie komunikacji i marketingu wykorzystuje swoje umiejętności w służbie padla, aby oferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.

Antoine Sarroste

Antoine Sarroste studiował padel. Służy nam swoją wiedzą na temat rozwoju padel we Francji.

Célia Henry była kąpana w padelu od czasów, gdy była małą dziewczynką. Fotograf, dziennikarz, kamerzysta Célia wie, jak zrobić wszystko, i daje nam nowe, profesjonalne spojrzenie na padel.

Wystąpienie Claire Codina

Claire Discours Codina jest założycielką FITPADEL, która oferuje przygotowanie fizyczne dedykowane Padelowi. Współautorka „Funkcjonalnej kulturystyki dla wszystkich”, red. Amphora 2018, Claire Discours Codina jest jednym ze wspaniałych specjalistów od przygotowania fizycznego w Padel we Francji.

Clément Arico

Clément Arico to wielki dżentelmen francuskiego padla. Założyciel Padel Infinity, jednego z największych francuskich obwodów padel, oferuje nam swoją wiedzę na temat francuskiego padla.

Clement Oudart

Clément Oudard jest naszym ekspertem medycznym. Clément, fizjoterapeuta i pasjonat padla, pozwala wiedzieć, jak trenować poza boiskiem ... I wiemy, jak ważne jest, aby przetrwać w sporcie.

Emmanuel Tecles

Emmanuel Tecles, jest jednym z wielkich francuskich fotografów sportowych. Po drodze w Europie, szukając stereotypu, który robi różnicę, jest także bardzo dobrym graczem w padla. Możesz zobaczyć jego piękne zdjęcia Padel na PadelTek.

Frédéric RICHEME

Fred Richeme jest jednym z graczy padel w regionie Tuluzy i Paloise. Ten sędzia jest pasjonatem padla. I oferuje ci swoje opinie, swoje opinie na temat życia Padela we Francji.

Gilles Fiolet

Gilles Fiolet odkrył padel 5 lata temu w Hauts de France i od tego czasu jest pasjonatem tego sportu, który ćwiczy na boisku i przed streamowaniem. Konsultant w świecie danych, poślubia i lubi swoje pasje 2, aby analizować wydajność padla we Francji, ligach i graczach. Nie rozpacza, że ​​pewnego dnia jego imię pojawi się w najpiękniejszych progresach roku ... Kategoria weteranów.

Harry Hoze

Harry Hozé odkrywa padla trochę przez przypadek, dzięki przyjacielowi. Prawdziwy miłośnik tenisa, od razu zainteresował się tą dyscypliną. Jego dzień chwały przypada w maju 2017 r., Kiedy w ramach raportu dla regionalnej gazety uderza piłkę z Henri Leconte.

Isabelle VANNIER BE 2 nauczycielka gry w tenisa i padel, która mieszkała w USA i emigrowała do Hiszpanii przez ponad 10 lat, organizuje kursy sportowe i językowe w Barcelonie poprzez swoją strukturę OuiSportSpirit - www.ossbarcelone.com, a zwłaszcza w świecie Padel i tenis za pośrednictwem działu OSSTP - www.padelbarcelone.com. Czekamy na Ciebie wkrótce!

John Francois.CADIOU

Jeff jest jednym z francuskich patronów padel, kilkakrotnie interweniując w sponsorowaniu wydarzeń padel. Ten wielki fan padla jest przede wszystkim graczem na sercu. Regularnie pomaga ulepszać twoją ulubioną stronę.

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine na arenie międzynarodowej. Mieszkaniec Barcelony oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padla, szczególnie dzięki swojej kolumnie Padel Buzz. JMH to skaner światowego padla.

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.

Po 40 latach chodzenia po kortach tenisowych Jérôme Arnoux przeszedł na Padel w 2018 roku, który odtąd ćwiczy z pasją, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju sportu w swoim oddziale Haut-Rhin

Jonathan Uzan

Specjalista od World Padel Tour, Jonathan, zarządza stroną WPT PADEL na Facebooku.
Jego misja: sprawić, byś wibrował z wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!

Jorge Filipe Figueira

Jorge jest najbardziej znanym portugalskim graczem w padla. Wyróżnia go zwłaszcza media, które prowadzi od kilku lat, zwłaszcza za pośrednictwem PADEL WALL. konsultant Padel Magazine w Portugalii, międzynarodowy ekspert padel, uznany dziennikarz sportowy, Jorge jest kopalnią złota.

Julie Derrough

Specjalista ds. Mediów społecznościowych, tworzy i publikuje
posty, aby poznać wszystkie wiadomości z wydarzeń objętych Padel
Magazine. Uwaga dla graczy i organizatorów: Nie zapomnij o #padelmagazine na wszystkich swoich publikacjach, bo inaczej sobie z tym poradzisz!

JuSports

JuSports to blog na Facebooku, który oferuje kroniki sportowe na temat sportu w ogóle. Julien, entuzjasta padla, oferuje więc swoją opinię na temat wiadomości padel.

Kristina Clément

Kristina Clément odkrywa padel w lipcu 2006 w swoim klubie w Cagnes-sur-Mer. Dwa lata później gra w swoim pierwszym świecie padla ... Kto mógł w to uwierzyć? Technik, taktyk Kristina oferuje zawsze szczegółowe wiadomości.

Leonard Bassi

Jestem redaktorem naczelnym i menedżerem ds. Komunikacji internetowej w Padel Magazine, Dotykaj wszystkich, padel to sport, który bardzo szybko mnie pociągnął. Oczywiście jestem kąpany Padel Magazine, Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz, abyśmy omawiali określone tematy. Strona jest twoja!

Line Meites

Line Meites to jeden z najlepszych francuskich graczy padel. To głos waszego życia Padel Magazine, Ale nie tylko prowadzi także kronikę „The Swiss dochodzenia w sprawie noża”. Co miesiąc wraca do kontrowersji lub tematu bliskiego jej sercu.

Loïc Revol

Loïc Revol jest z pewnością najbardziej znanym dziennikarzem w świecie sportu! Niekoniecznie o tym wiedząc, czytasz to codziennie jako dziennikarz gazety Grand Slam.

Loïc Tap jest jednym z podstawowych elementów francuskiego padla. Nauczyciel Padel w klubie Mas w Perpignan, w szczególności założył Gestion-Sports. Oferuje kroniki z niektórych francuskich wydarzeń i klubów.

Manu

Manu pasjonował się Padelem w wieku 15 lat, kiedy jeszcze mieszkał w Hiszpanii. Pracując dla 2 dużych hiszpańskich grup silnie zaangażowanych w świat padla, Manu odkryje przed Tobą sekrety tego sportu. Padel reprezentuje dla niego więcej niż pasję i zamierza się z tobą podzielić.

Mario Cordero

Mario Cordero jest świetnym technikiem w zespole. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, aby wnieść swoją wiedzę. Kompletny, mężczyzna jest jak w polu!

Max Moreau

Max Moreau jest jednym z najlepszych graczy Padel we Francji. Kłódka Sherlock otwiera drzwi do obwodu francuskiego i profesjonalnego. Ten ekspert padel nie zawaha się interweniować w taktykę i technikę naszego sportu.

Nicolas Binisti

Nicolas Binisti odkrył Padela ze swoim bratem w Club des Pyramides. Od tego czasu stał się wielkim fanem tego sportu i współtworzył witrynę Padel Magazine koniec 2012. Ponieważ to była długa droga. Obecnie mieszka na Teneryfie.

Nicolas Zebbar

Ukończyłem Magister zarządzania sportem i pasjonuję się tenisem, przeprowadziłem badania nad rozwojem tenisa kobiecego. Uprawiając ten sport od dwudziestu lat, a teraz jako lider mojego klubu (TC Morlaàs w Pyrénées-Atlantiques), zawsze szukam nowych pomysłów mających na celu poprawę środowiska treningowego dla członków. Dlatego cieszę się, że mogę dzielić się tą pracą.

Pauline Referred

Pauline Renvoisé jest częścią francuskiej pierwszej 30. Jest fotografem, ale przede wszystkim lekarzem farmacji. Pozwala to stronie mieć medyczny i kobiecy akcent w treści.

Pierre Gadras

Pierre Gadras, jeden z założycieli Padel Pour Les Nuls, jest UFO w międzyplanetarnym krajobrazie Padel. Zawsze z niecodziennym tonem stara się podzielić z tobą swoją pasją: Padel

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z filarów technicznych Padel Magazine, Założyciel Upadel.net regularnie oferuje techniczne i taktyczne motywy wokół padla. Jakieś pytania? Prośba? nie wahaj się skontaktować z nim pod adresem pierrelamoure@padelmagazine.fr

Pierre Lemonnier

Pierre studiował STAPS i potwierdził tytuł magistra zarządzania sportem po studiach w Reims, Frankfurcie i Lille. Padel odkryłem w 2014 roku podczas Erasmusa we Frankfurcie dzięki hiszpańskiemu przyjacielowi. Cholera, jak dobry padel!

Stephan Rodriguez

Stephan Rodriguez to świetny dżentelmen. Szczególnie znany i rozpoznawany w regionie Lyonu, nosi kapelusz prezesa, organizatora i zawodników klubu Padel. Oczywiście daje to bardzo caliente profil!

Tanguy Le Roux

Student Master 2 przedsiębiorczości i innowacji w IESEG SCHOOL OF MANAGEMENT w Paryżu i pasjonujący się sportem, postanowiłem poświęcić moją ostatnią pracę magisterską na temat pojawienia się padel we Francji jako praktyki sportowej i społecznej oraz związany z tym rozwój rynku. Mieszkam 22 lata w Maroku i 5 lat we Francji, cieszę się, że mogę dzielić się swoimi umiejętnościami.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!

X