Zespół

Zespół Padel Magazyn składa się z pasjonatów padla. Każdy na swój sposób daje czas temu magazynowi na promowanie padla i oferowanie informacji na temat padla krajowego i międzynarodowego. Odkryj wszystkich mówców na pierwszej francuskiej stronie Padel: PADEL MAGAZINE.

Adrien Maigret

Adrien Maigret jest jednym z najlepszych graczy Padel we Francji. Paryżanin jest także świętym głosem, który czasem masz okazję usłyszeć, gdy nie ma go w finale… On także interweniuje podczas przedstawianych Ci koncertów.

Adrien Pittore

Trenując dziennikarza, wpadłem do padla w Lyonie. Od tego czasu stałem się prawdziwym fanem tego sportu. I jak wszyscy poważani gracze, jestem ich fanem Padel Magazyn. Mój cel: dostarczać Wam wiadomości z kraju i ze świata, ale nie tylko… Każdego roku przygotujcie się na niespodzianki!

Zawodowy mediator sportowy (sądowy lub konwencjonalny) - trener mediacji - i prawnik z siedzibą w Bordeaux. Pasjonat Padel i tenis, jest regularnie powoływany przez kluby, stowarzyszenia lub sportowców (ves) w celu polubownego rozwiązywania sporów przed jakimkolwiek procesem. Dla Padel Mag, co miesiąc powraca do wiadomości na temat rozwiązywania konfliktów i mediacji.
Nie wahaj się na żadne pytanie: pujol.avocatmediateur@gmail.com
Mediatorzy sportowi: zdrowy duch „mediacji” dla spokojnej praktyki sportowej.

Alban Serra

Alban Serra jest jednym z wielkich kronikarzy Padel Magazyn. Kamerzysta, fotograf i streamer na żywo, może zrobić prawie wszystko. Dla Bandeja to coś innego, ale i tak to lubimy!

Alexandre Cifuentes

Alexandre Cifuentes studiuje ekonomię. Postanowił interweniować w branży padel i ogólnie na rynku sportowym. To pozwala nam wiedzieć o Padelu jako całości.

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatką wiosła. Dzięki swojemu szkoleniu w zakresie komunikacji i marketingu wykorzystuje swoje umiejętności w służbie padla, aby oferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.

Antoine Sarroste

Antoine Sarroste studiował padel. Służy nam swoją wiedzą na temat rozwoju padel we Francji.

Arnaud Saurois

Wykładowca stowarzyszony w zakresie zarządzania sportem na Uniwersytecie w Poitiers, były dyrektor Regionalnego Komitetu Olimpijskiego i Sportowego w Poitou-Charentes oraz były dyrektor Francuskiego Narodowego Komitetu Olimpijskiego i Sportu (w celu wyjaśnienia perspektywy innych federacji), a większość ważne: PADEL PLAYER!

Célia Henry była kąpana w padelu od czasów, gdy była małą dziewczynką. Fotograf, dziennikarz, kamerzysta Célia wie, jak zrobić wszystko, i daje nam nowe, profesjonalne spojrzenie na padel.

Wystąpienie Claire Codina

Claire Discours Codina jest założycielką FITPADEL, która oferuje przygotowanie fizyczne dedykowane Padelowi. Współautorka „Funkcjonalnej kulturystyki dla wszystkich”, red. Amphora 2018, Claire Discours Codina jest jednym ze wspaniałych specjalistów od przygotowania fizycznego w Padel we Francji.

Clément Arico

Clément Arico to wspaniały francuski padel. Założyciel Padel Infinity, jeden z największych francuskich torów padel, oferuje nam swoją wiedzę na temat francuskiego padla.

Clement Oudart

Clément Oudard jest naszym ekspertem medycznym. Clément, fizjoterapeuta i pasjonat padla, pozwala wiedzieć, jak trenować poza boiskiem ... I wiemy, jak ważne jest, aby przetrwać w sporcie.

Emmanuel Tecles

Emmanuel Tecles, jest jednym z największych francuskich fotografów sportowych. W trasie w Europie, szukając stereotypu, który robi różnicę, jest także bardzo dobrym graczem w padla. Możesz zobaczyć jego piękne zdjęcia padla PadelTek.

François Lorenzo jest jednym z najważniejszych elementów francuskiego padla. Sędzia na południu Francji i koneser francuskiego i europejskiego padla, wspomina różne wiadomości związane z padlem.

Frédéric RICHEME

Fred Richeme jest jednym z graczy padel w regionie Tuluzy i Paloise. Ten sędzia jest pasjonatem padla. I oferuje ci swoje opinie, swoje opinie na temat życia Padela we Francji.

Gilles Fiolet

Gilles Fiolet odkrył padel 5 lata temu w Hauts de France i od tego czasu jest pasjonatem tego sportu, który ćwiczy na boisku i przed streamowaniem. Konsultant w świecie danych, poślubia i lubi swoje pasje 2, aby analizować wydajność padla we Francji, ligach i graczach. Nie rozpacza, że ​​pewnego dnia jego imię pojawi się w najpiękniejszych progresach roku ... Kategoria weteranów.

Harry Hoze

Harry Hozé odkrywa padla trochę przez przypadek, dzięki przyjacielowi. Prawdziwy miłośnik tenisa, od razu zainteresował się tą dyscypliną. Jego dzień chwały przypada w maju 2017 r., Kiedy w ramach raportu dla regionalnej gazety uderza piłkę z Henri Leconte.

Isabelle VANNIER BE 2 nauczycielka gry w tenisa i padel, która mieszkała w USA i emigrowała do Hiszpanii przez ponad 10 lat, organizuje kursy sportowe i językowe w Barcelonie poprzez swoją strukturę OuiSportSpirit - www.ossbarcelone.com, a zwłaszcza w świecie Padel i tenis za pośrednictwem działu OSSTP - www.padelbarcelone.com. Czekamy na Ciebie wkrótce!

John Francois.CADIOU

Jeff jest jednym z francuskich patronów padel, kilkakrotnie interweniując w sponsorowaniu wydarzeń padel. Ten wielki fan padla jest przede wszystkim graczem na sercu. Regularnie pomaga ulepszać twoją ulubioną stronę.

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazyn międzynarodowy. Zawodnik Barcelony oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padla, w szczególności jego kolumnę Padel Brzęczeć. JMH to skaner padla świata.

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.

Po 40 latach chodzenia po kortach tenisowych Jérôme Arnoux przeszedł na Padel w 2018 roku, który odtąd ćwiczy z pasją, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju sportu w swoim oddziale Haut-Rhin

Jonathan Uzan

Specjalista w World Padel Tour, Jonathan zarządza stroną WPT PADEL na Facebooku.
Jego misja: sprawić, byś wibrował z wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!

Jorge Filipe Figueira

Jorge jest najbardziej znanym portugalskim graczem w padla. Wyróżnia go zwłaszcza media, które prowadzi od kilku lat, zwłaszcza za pośrednictwem PADEL WALL. konsultant Padel Magazyn w Portugalii, międzynarodowy ekspert od padla, uznany dziennikarz sportowy, Jorge to żyła złota.

Julie Derrough

Specjalista ds. Mediów społecznościowych, tworzy i publikuje
posty, aby poznać wszystkie wiadomości z wydarzeń objętych Padel
Magazine. Uwaga dla graczy i organizatorów: Nie zapomnij o #padelmagazine na wszystkich swoich publikacjach, bo inaczej sobie z tym poradzisz!

JuSports

JuSports to blog na Facebooku, który oferuje kroniki sportowe na temat sportu w ogóle. Julien, entuzjasta padla, oferuje więc swoją opinię na temat wiadomości padel.

Kristina Clément

Kristina Clément odkrywa padel w lipcu 2006 w swoim klubie w Cagnes-sur-Mer. Dwa lata później gra w swoim pierwszym świecie padla ... Kto mógł w to uwierzyć? Technik, taktyk Kristina oferuje zawsze szczegółowe wiadomości.

Leonard Bassi

Jestem redaktorem naczelnym i menedżerem ds. Komunikacji internetowej w Padel Magazyn. Jack ze wszystkich zawodów, padel to sport, który szybko mnie przyciągnął. Oczywiście jestem zanurzony Padel Magazyn. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz, abyśmy omówili określone tematy. Witryna należy do Ciebie!

Line Meites

Line Meites to jeden z najlepszych francuskich graczy padel. To głos waszego życia Padel Magazyn. Ale nie tylko, prowadzi także rubrykę „Śledztwa szwajcarskiego scyzoryka”. Każdego miesiąca będzie wracać do kontrowersji lub tematu, który jest jej bliski.

Loïc Revol

Loïc Revol jest z pewnością najbardziej znanym dziennikarzem w świecie sportu! Niekoniecznie o tym wiedząc, czytasz to codziennie jako dziennikarz gazety Grand Slam.

Loïc Tap jest jednym z podstawowych elementów francuskiego padla. Nauczyciel Padel w klubie Mas w Perpignan, w szczególności założył Gestion-Sports. Oferuje kroniki z niektórych francuskich wydarzeń i klubów.

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.

Mario Cordero

Mario Cordero jest świetnym technikiem w zespole. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, aby wnieść swoją wiedzę. Kompletny, mężczyzna jest jak w polu!

Max Moreau

Max Moreau jest jednym z najlepszych graczy Padel we Francji. Kłódka Sherlock otwiera drzwi do obwodu francuskiego i profesjonalnego. Ten ekspert padel nie zawaha się interweniować w taktykę i technikę naszego sportu.

Nicolas Binisti

Nicolas Binisti odkrył Padela ze swoim bratem w Club des Pyramides. Od tego czasu stał się wielkim fanem tego sportu i współtworzył witrynę Padel Magazyn pod koniec 2012 roku. Od dawna. Obecnie mieszka na Teneryfie.

Nicolas Zebbar

Ukończyłem Magister zarządzania sportem i pasjonuję się tenisem, przeprowadziłem badania nad rozwojem tenisa kobiecego. Uprawiając ten sport od dwudziestu lat, a teraz jako lider mojego klubu (TC Morlaàs w Pyrénées-Atlantiques), zawsze szukam nowych pomysłów mających na celu poprawę środowiska treningowego dla członków. Dlatego cieszę się, że mogę dzielić się tą pracą.

Pauline Referred

Pauline Renvoisé jest częścią francuskiej pierwszej 30. Jest fotografem, ale przede wszystkim lekarzem farmacji. Pozwala to stronie mieć medyczny i kobiecy akcent w treści.

Pierre Gadras

Pierre Gadras, jeden z założycieli Padel For Dummies to UFO w międzyplanetarnym krajobrazie padla. Zawsze z niecodziennym tonem, stara się podzielić z Tobą swoją pasją: Padel

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z filarów technicznych Padel Magazyn. Założyciel Upadel.net regularnie oferuje techniczne i taktyczne tematy związane z padel. Pytanie ? Zapotrzebowanie ? nie wahaj się z nim skontaktować pod adresem pierrelamoure@padelmagazine.fr

Pierre Lemonnier

Pierre studiował STAPS i potwierdził tytuł magistra zarządzania sportem po studiach w Reims, Frankfurcie i Lille. Padel odkryłem w 2014 roku podczas Erasmusa we Frankfurcie dzięki hiszpańskiemu przyjacielowi. Cholera, jak dobry padel!

Stephan Rodriguez

Stephan Rodriguez jest wielkim człowiekiem padla. Szczególnie znany i rozpoznawalny w regionie Lyonu, nosi czapkę prezesa klubu Padel, organizator i zawodnicy. Oczywiście daje to bardzo kalientny profil!

Tanguy Le Roux

Student Master 2 przedsiębiorczości i innowacji w IESEG SCHOOL OF MANAGEMENT w Paryżu i pasjonujący się sportem, postanowiłem poświęcić moją ostatnią pracę magisterską na temat pojawienia się padel we Francji jako praktyki sportowej i społecznej oraz związany z tym rozwój rynku. Mieszkam 22 lata w Maroku i 5 lat we Francji, cieszę się, że mogę dzielić się swoimi umiejętnościami.

Zespół Padel Maj

Zespół Padel Magazyn stara się oferować od 2013 roku to, co najlepsze w padlu, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padla. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazyn jest do Twojej dyspozycji.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!

X