Telenowela Kylian Mbappé dobiegła końca. Francuz pozostanie w PSG jeszcze przez co najmniej dwa lata, mimo że podpisał dwuletni kontrakt.

W integralnym Sport na RMC, felietoniści wyjaśnili, że ta wiadomość może pozytywnie odnowić plik Zinedine Zidane jako trener PSG.

To wtedy Rolland Courbis, alias „Coach Courbis”, skomentował tę wiadomość i możliwość zobaczenia Zizou na PSG z odrobiną humoru:

Czy Zidane przyjdzie do PSG? Nie, jest bardziej zajęty w padel właśnie teraz.

Symbolicznie wypowiadane od minionego weekendu zdanie, mistrz świata dokładnie zainauguruje swoje centrum Z5 w Istres wyposażone w 6 torów padel. To jego drugi ośrodek z padel po 4 polach Z5 z Aix-en-Provence.

włoski major premier padel forum w rzymieLe padel Czy przeważy szalę przyszłości Zizou w PSG? Właściciele PSG są również właścicielami toru zawodowego Premier Padel z czego drugi Grand Chelem obecnie odbywające się w Rzymie: Włochy Premier Padel Poważny.

Zizou, fanka padel, może więc przyjść do PSG w spokoju na tym poziomie.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.