Z5 kontynuuje swój wzrost w padel. Po pierwszym centrum Z5 z jego 4 utworów padel w Aix-en-Provence, oto nowe centrum w Istres z 5 boiskami do piłki nożnej 5-a-side, a przede wszystkim 6 padel na wolnym powietrzu.

Inauguracja, która pokazuje jedno: Zidane jest gotowy do odebrania raków! Po bardzo miłej i zaskakującej grze w piłkę nożną 5-a-side na obiektach pół-halowych, udaliśmy się na wystawę padel mieszała się ze swoją koleżanką z drużyny Elodie Invernon przeciwko Yannickowi Maurelowi i Wendy Barsotti.

Kto lepiej niż Zinédine Zidane, prezes Z5, opowiedziałby o tej pasji? padel :

"Z5 zaliczy kurs w padel. Zaczęliśmy od Aix-en-Provence. Dziś jest Istres. A niedługo będziemy mieć Włochy z tam również utworami padel".

Z5 Istres to 10.000 23 m² sportowej i nowej infrastruktury. Kompleks otwiera swoje podwoje jutro (poniedziałek, 2022 maja XNUMX).

Wkrótce zaoferujemy Ci 2 ekskluzywne wywiady z tym wspaniałym ambasadorem padel Świat.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.