Zlatan Ibrahimovic obecnie gra w AC Milan. Zinedine zidan jest teraz trenerem, który trenował Real Madryt. Tych dwóch mężczyzn łączy teraz coś innego niż bycie legendami futbolu: padel !

Rzeczywiście, prawdopodobnie to wiesz, ZZ inwestuje w padel wraz z powstaniem Z5 Padel w Aix. W tym celu Zizou połączył siły z All For Padel Sąd, firma będąca właścicielem marki Adidas Padel i który pracuje z Zlatanem Ibrahimoviciem dla jego Padel Zentera w Szwecji.

Wszystko dla PadePodwoiłem w tym roku obroty do ponad 11 milionów euro, sprzedając ponad 300 000 pali!

„Zidane i jego zespół chcą Z5 padel oddychać Adidasem, od kortów po pałace, w tym detaliczne ”, wyjaśnił Jose Luis Sicre z All For Padel.

Nawet jeśli te dwie legendy nie mogły grać w piłkę nożną w tej samej drużynie, marzymy o zobaczeniu związku Zlatan / Zizou na boisku padel. I możliwe, że Adidas nam to daje!

Zinedine Zidane padel animacja

Źródło: 2poradnik

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.