Mondial Dubai 2022 – na żywo, wyniki i program

Nie przegap niczego z Mistrzostw Świata padel 2022 zaczyna się w poniedziałek 31 października w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a ten post jest aktualizowany w czasie rzeczywistym.

Wszystkie podane czasy to czasy francuskie, w Paryżu jest to o trzy godziny mniej niż w Dubaju.

Sobota 22:30 – mistrz świata Argentyny!

Sobota 17:15 – Hiszpania wybiera ostateczne zwycięstwo

Sobota 17:10 – brązowy medalista Francji!

Sobota 15:30 – Chodźmy na decydujący mecz!

Sobota 14:00 – Odkryj pary, które zostały wybrane do tego finału

Sobota 13:55 – Włochy trzecie wśród dziewcząt

Sobota 13:00 – Maigret i Tison wprowadzają Francuzów przeciwko Portugalii

Sobota 12:50 – Wielcy faworyci konkursu utrzymali swoją rangę!

Sobota 12:30 – Brazylijczycy dominują nad Belgami

Sobota 11:45 – A gdyby wyczyn stworzyła Belgia?

Sobota 11:20 – Wyjazd do Francji – Portugalia!

Sobota 09:30 – Śledź finałowy koncert kobiet

Sobota 09:00 – Francuzi finiszują na siódmym miejscu

Sobota 02:00 – Program dnia i na żywo

Piątek 23:30 – piątkowe wyniki

Piątek 17:35 – Inzerillo spotyka się w Portugalii

Piątek 17:25 – Argentyna dołącza do Hiszpanii

Nie ma też cudu dla Portugalii, która po dobrym starcie w drugim meczu przeżyła powrót Argentyny. Argentyńczycy wygrali więc 2:0 i dołączyli do Hiszpanii w finale, na który wszyscy czekali.

Francja zna zatem swojego przeciwnika do trzeciego miejsca: Portugalię, która również marzy o podium po wczorajszym wyczynu przeciwko Brazylii. Ale Blues też tego chcą!

Piątek 17:05 – Hiszpania eliminuje Francję

Piątek 16:28 – Portugalia w to wierzy

Poświęceni mistrzowskim zwycięstwem wczoraj z Brazylią, Portugalczycy pozwalają sobie w to uwierzyć z Argentyną, mimo straty pierwszego punktu. W przeciwieństwie do gwiazd Tapia i Chingotto, Pedro Araujo i Vasco Pascoal dwukrotnie przełamali się, prowadząc 3-0. ten marzyć czy może to być kontynuowane?

Piątek 15:55 – Argentyna 1, Portugalia 0

Argentyna, nawet szybciej niż Hiszpania, zdobyła swój pierwszy punkt dzięki Martinowi Di Nenno i Franco Stupaczukowi, zwycięzcom 6/1/6/1 z Portugalczykami Barbosą i Ferreirą.

Piątek 15:55 – Hiszpania 1, Francja 0

Alejandro Galan i Paquito Navarro zdobyli pierwszy punkt dla Hiszpanii, dominując nad francuską parą Tison / Maigret. Francuzi, wyraźnie zdominowani w pierwszym secie, przegrali 1/6, w drugim omal nie zremisowali, ale doznali przerwy, która kosztowała ich seta… i mecz (1).

Piątek 14:55 – Skład połowy francusko-hiszpańskiej

Piątek 15:10 – dla Francuzów stracone

Piątek 14 – Francja i Portugalia w decydującym meczu

Piątek 12:50 – Hiszpanie w finale

Egzekutorzy Francuzów wczoraj belgijscy piłkarze przegrali już z Hiszpanią, która wygrała dwa pierwsze mecze i tym samym dotarła do finału.

Piątek 12:15 – Portugalia prowadzi 1:0

Nie ma cudu dla Ligiego i Soubrie, pokonanych 6/1/6/2 przez Portugalczyków nr 1 Araujo i Rodrigueza.

Piątek 11:10 – Les Françaises na torze

Chodźmy na pierwsze mecze o godzinie 14 (lokalnie), w szczególności Francuzi przeciwko Portugalczykom. Film jest śledzić TUTAJ.

Piątek 09:30 – Meksykanie wygrywają

W meczach klasyfikacyjnych między 13. a 17. miejscem kobieca drużyna Meksyku pokonała dziś rano Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Czwartek 19:30 – Francuzi w półfinale!

Czwartek 17:35 – Kolejny decydujący mecz między sąsiadami!

Czwartek 17:30 – Wielkie rozczarowanie wyborem Robina Hazizy…

Czwartek 16:00 – Maigret i Tison startują we Francji

Benjamin Tison i Adrien Maigret doskonale wprowadzają Francję przeciwko Belgii, wygrywając 6/1 6/2 z Maxime Deloyer i Laurent Montoisy.

Trójkolorowe więc mają teraz dwie możliwości dokończenia pracy. Pierwsza będzie dla Johana Bergerona i Jérémy'ego Scateny przeciwko Clémentowi Geensowi i Jerôme'owi Peetersowi!

Czwartek 15:20 – Chodźmy na drugą Francję-Belgię tego dnia!

Czwartek 14:55 – Decydujący mecz pomiędzy Francją a Belgią!

Czwartek 14:40 – Faworyci bez problemu

Czwartek 12:45 – Pothier i Godallier bez problemu

Francuzki zdobyły pierwszy punkt z Belgią dzięki sukcesowi Léi Godallier i Lucile Pothier przeciwko Bernardowi / Van Mol 6/1 6/2.

Czwartek 11:00 – Śledź wszystkie kwatery na żywo

Czwartek 10:20 – Kompozycje Francja vs Belgia pań

Czwartek 09:45 – Wielki zwrot w Dubaju

Czwartek 01:15 – Podwójny pojedynek między sąsiadami!

Czwartek 00:45 – Program ćwierćfinałów (i mecze klasyfikacyjne)

Środa 23:50 – A eliminacje do ćwierćfinału to…

Środa 23:40 – Wyniki ostatniego dnia basenów

Środa 23:00 – Francuzi i Francuzi pierwsi w kurczakach!

Środa 18:30 – Les Bleues miażdżą kraj gospodarza

Środa 17:00 – Szwecja i Brazylia ruszają na tor

Środa 16:00 – Wszystkie linki do zakończenia meczów grupowych

Środa 15:35 – Oto pary, które skrzyżować miecze w konfrontacji Francja – Paragwaj

Środa 15:00 – Konfrontacja, która zapowiada się gorąco!

Środa 13:45 – Mistrz Francji szykuje się do wielkiej walki od 16:00 czasu francuskiego!

Środa 12:00 – Wielka walka w perspektywie!

Środa 11:30 – To dobra wiadomość o poranku!

Środa 9:15 – Full dla Les Bleus i Les Bleues

Dziś rano nie było żadnego napięcia dla francuskich drużyn. Chłopcy wygrali z Katarem 3:0, a dziewczyny z Paragwajem, w obu przypadkach bez straty seta.

Środa 6:05 – Skład męskiej drużyny

Adrien Maigret i Thomas Leygue zostali odpoczęci przez kapitana Pablo Aymę.

Środa 5:55 – Skład kobiecej drużyny

Będzie to pierwszy występ pary Invernon / Detrivière w tym Pucharze Świata. Francja jest przeciwna Paragwajowi.

Środa 5:45 – Trzeci dzień NA ŻYWO

Wtorek 21:35 – Program na ostatni dzień kur

Wtorek 21:30 – Wyniki dnia

Wtorek 21:00 – Francuzi wygrywają z Brazylią!

Wtorek 19:00 – Les Bleues jeden mecz przed eliminacją…

Wtorek 17:20 – Francuzi wychodzą na prowadzenie z Brazylią

Wtorek 15:50 – kompozycje na mecz Francja vs Brazylia

Wtorek 15:35 – Faworyci nie wchodzą w szczegóły

Zwycięstwa 3/0 bez straty seta dla Hiszpanii, Argentyny, Włoch i Portugalii odpowiednio z Niemcami, Belgią, Meksykiem i Holandią.

wtorek 15:00 – Belgowie za silni dla Holendrów

Oczekiwane starcie między dwoma sąsiadami nie doszło do skutku. Rzeczywiście, Belgia okazała się zbyt silna dla Holandii, dla której ćwierćfinał jest daleko…

Wtorek 12:30 – Francuzi nie mają wyboru: dziś po południu musimy pokonać Brazylię!

Wtorek 10:30 – Starcie między Belgami a Holendrami

Wtorek 09:30 – Linki do śledzenia drugiego dnia w Dubaju

Wtorek 09:00 – The Blues zakwalifikowali się do kwarty

Wtorek 07:15 – Inzerillo / Moreau zapewnia

Francja zdobyła dziś rano swój pierwszy punkt przeciwko Egiptowi w grupie D.

Wtorek 06:15 – Cztery mecze grupy D dziś rano bardzo wcześnie!

Dwie grupy D (panie i panowie) musiały wystartować dziś rano wcześniej niż wszyscy inni. Znajdź 4 bezpośrednio na kanale Międzynarodowej Federacji Padel.

Wtorek 06:00 – Kompozycja Francja vs Egipt

A teraz zaczyna się druga konfrontacja grupy D.

Poniedziałek 21:30 – Program na drugi dzień

Poniedziałek 21:05 – Wyniki pierwszego dnia

Poniedziałek 19:30 – Zawody zaczynają się źle dla Francuzek…

Poniedziałek 17:00 – Collombon i Soubrie mocno spadają

W pierwszym meczu Francuzi nie zdołają wejść do rozgrywek. W obliczu Girdo/Navarro Alix Collombon i Charlotte Soubrie nie mogli nic zrobić. Kłaniają się 6/1 – 6/0.

Poniedziałek 16:00 – Niebiescy kończą robotę

Czyste zwycięstwo tricolorów dzięki zwycięstwu 6/1 6/3 Maigret/Tison przeciwko Barrientos/Hazouri.

Poniedziałek 15:30 – Kompozycje ze spotkania Francuzek i Szwedek

Poniedziałek 14:50 – Francja wygrywa z Meksykiem

Poniedziałek 13:15 – Bergeron i Scatena startują we Francji

Pierwszy punkt dla Francji przeciwko Meksykowi. Johan Bergeron i Jérémy Scatena dominują Pablo Amora i Raul Mendez 6/3 6/4.

Poniedziałek 12:15 – Jak śledzić wyniki?

W tej chwili nie wszystkie linki YouTube mają wyświetlacz. Z drugiej strony możesz znaleźć wyniki w czasie rzeczywistym ICI.

Poniedziałek 12:00 – Skład Bluesa przeciwko Meksykowi

Poniedziałek 10:15 – Linki do śledzenia meczów

(Na razie dostępne są tylko linki do meczów o godzinie 15:00 (południe we Francji), linki do kolejnych meczów dodamy później.)

Poniedziałek 10:00 – Prognoza pogody

W Dubaju jest godzina 13:00, a temperatura wynosi 31°C. Wiatru prawie nie ma (5 km/h), ale powietrze jest dość wilgotne (57%). Mimo tych warunków, które na pierwszy rzut oka wydają się idealne dla atakujących, tory są dość wolne. Biada tym, którzy są zbyt niecierpliwi!

Poniedziałek 09:00 – Program dnia