Zespół zarządzający

Zespół Padel Magazine składa się z pasjonatów padel. Każdy na swój sposób daje czas temu magazynowi na promocję padel i dostarczać informacji na temat padel krajowe i międzynarodowe. Odkryj wszystkich prelegentów na pierwszej stronie padel Francuski: PADEL MAGAZINE.

Jerome Arnoux Journliaste

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.

Nicolas Binisti odkrył plik padel z bratem w Club des Pyramides. Od tego czasu stał się wielkim fanem tego sportu i współtworzył serwis Padel Magazine koniec 2012. Ponieważ to była długa droga. Obecnie mieszka na Teneryfie.

Pauline Renvoisé należy do francuskiej top 30. Jest fotografem, ale przede wszystkim lekarzem farmacji. Dzięki temu witryna może mieć medyczny i kobiecy charakter w treści.

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

X