Zespół

Zespół Padel Magazine składa się z pasjonatów padel. Każdy na swój sposób daje czas temu magazynowi na promocję padel i dostarczać informacji na temat padel krajowe i międzynarodowe. Odkryj wszystkich prelegentów na pierwszej stronie padel Francuski: PADEL MAGAZINE.

Adrien Maigret

Adrien Maigret to jeden z najlepszych graczy padel we Francji. Paryżanin jest także świętym głosem, który czasami masz okazję usłyszeć, gdy nie ma go w finale… On także interweniuje podczas oferowanego wam koncertu.

Adrien Pittore

Z wykształcenia dziennikarz, wpadłem w padel W Lyonie. Od tego czasu stałem się prawdziwym fanem tego sportu. I jak wszyscy szanujący się gracze, jestem ich fanem Padel Magazine. Mój cel: dostarczać Wam wiadomości z kraju i ze świata, ale nie tylko… Każdego roku przygotujcie się na niespodzianki!

Zawodowy mediator sportowy (sądowy lub konwencjonalny) - trener mediacji - i prawnik z siedzibą w Bordeaux. Pasjonat Padel i tenis, jest regularnie powoływany przez kluby, stowarzyszenia lub sportowców (ves) w celu polubownego rozwiązywania sporów przed jakimkolwiek procesem. Dla Padel Mag, co miesiąc powraca do wiadomości na temat rozwiązywania konfliktów i mediacji.
Nie wahaj się na żadne pytanie: pujol.avocatmediateur@gmail.com
Mediatorzy sportowi: zdrowy duch „mediacji” dla spokojnej praktyki sportowej.

Alban Serra

Alban Serra jest jednym z wielkich kronikarzy Padel Magazine. Kamerzysta, fotograf i streamer na żywo, może zrobić prawie wszystko. Dla Bandeja to coś innego, ale i tak to lubimy!

Alexandre Cifuentes

Alexandre Cifuentes studiuje ekonomię. Postanowił interweniować w sprawie padel i ogólnie na rynku sportowym. Pozwala nam to wiedzieć o padel w całości.

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatką wiosła. Dzięki swojemu szkoleniu w zakresie komunikacji i marketingu wykorzystuje swoje umiejętności w służbie padla, aby oferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.

Antoine Sarroste

Antoine Sarroste studiował padel. Służy nam swoją wiedzą na temat rozwoju padel we Francji.

Arnaud Saurois

Wykładowca stowarzyszony w dziedzinie zarządzania sportem na Uniwersytecie w Poitiers, były dyrektor Regionalnego Komitetu Olimpijskiego i Sportowego w Poitou-Charentes oraz były dyrektor Francuskiego Narodowego Komitetu Olimpijskiego i Sportu (aby wyjaśnić perspektywę innych federacji), a większość ważne: GRACZ PADEL !

Célia Henry kąpie się w padel ponieważ była bardzo mała. Fotograf, dziennikarz, kamerzysta, Célia wie, jak zrobić wszystko i daje nam nowe i profesjonalne spojrzenie na padel.

Wystąpienie Claire Codina

Claire Discours Codina jest założycielką FITPADEL który oferuje przygotowanie fizyczne dedykowane padel. Współautorka „Kulturystyka funkcjonalna dla wszystkich”, red. Amphora 2018, Claire Discours Codina jest jednym z największych specjalistów w przygotowaniu fizycznym w padel we Francji.

Clément Arico

Clément Arico to wielki człowiek padel Francuski. Założyciel Padel Infinity, jeden z największych francuskich torów w padel, oferuje nam swoją wiedzę na temat padel français.

Clement Oudart

Clément Oudard jest naszym ekspertem medycznym. Fizjoterapeuta i pasjonatka padelClément informuje, jak trenować poza boiskiem… I wiemy, jak ważne jest, aby trwać w sporcie.

Emmanuel Tecles

Emmanuel Tecles, jest jednym z największych francuskich fotografów sportowych. W trasie po Europie, szukając stereotypu, który robi różnicę, jest też bardzo dobry padel. Będziecie mogli zobaczyć jego przepiękne zdjęcia padel sur PadelTek.

François Lorenzo jest jednym z najważniejszych elementów padel Francuski. Sędzia na południu Francji i koneser padel Francuski i europejski, przegląda różne wiadomości związane z padel.

Frédéric RICHEME

Fred Richeme jest jednym z aktorów padel z regionu Tuluzy i Pau. Ten sędzia jest pasjonatem padel. A on oferuje swoje opinie, swoje opinie na temat życia padel we Francji.

Gilles Fiolet

Gilles Fiolet odkrył padel 5 lata temu w Hauts de France i od tego czasu jest pasjonatem tego sportu, który ćwiczy na boisku i przed streamowaniem. Konsultant w świecie danych, poślubia i lubi swoje pasje 2, aby analizować wydajność padla we Francji, ligach i graczach. Nie rozpacza, że ​​pewnego dnia jego imię pojawi się w najpiękniejszych progresach roku ... Kategoria weteranów.

Harry Hoze

Harry Hozé odkrywa padel trochę przez przypadek, dzięki przyjacielowi. Prawdziwy entuzjasta tenisa, od razu angażuje się w tę dyscyplinę. Jego dzień chwały przypada w maju 2017 roku, kiedy w ramach raportu dla regionalnej gazety uderza piłkę z Henri Leconte.

Ianiv Vodovosoff

Ianiv jest Andaluzyjczykiem. Jest pasjonatem padel od ponad 10 lat ale także w marketingu. Porównuj, badaj, łącz sport z marketingiem, taka jest jego nisza.

Isabelle VANNIER nauczycielka tenisa BE 2 i padel od ponad 10 lat mieszkający w USA i emigrant w Hiszpanii, organizuje kursy sportowe i językowe w Barcelonie, poprzez strukturę OuiSportSpirit - www.ossbarcelone.com, a zwłaszcza w świecie padel oraz tenis poprzez dział OSSTP - www.padelbarcelona.com. Z niecierpliwością czekamy na Ciebie wkrótce!

John Francois.CADIOU

Jeff jest jednym z patronów padel Francuzów, kilkakrotnie interweniując w sponsorowaniu padel. Ten wielki fan padel jest przede wszystkim graczem w sercu. Regularnie pomaga ulepszać ulubioną witrynę.

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine międzynarodowo. Barcelona oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padel w tym jego kronikę Padel Brzęczeć. JMH jest skanerem padel Świat.

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine. Ofensywa na wszystkie tematy ze świata padelpowraca do wielu tematów z zawsze przenikliwym okiem.

Po 40 latach chodzenia po kortach tenisowych Jérôme Arnoux przeszedł na Padel w 2018 roku, który odtąd ćwiczy z pasją, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju sportu w swoim oddziale Haut-Rhin

Jonathan Uzan

Specjalista od World Padel Tour, Jonathan, zarządza stroną WPT PADEL na Facebooku.
Jego misja: abyś wibrował wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!

Jorge Filipe Figueira

Jorge jest najbardziej znanym z padel Portugalski. Wyróżnia się w szczególności relacjami medialnymi, które produkuje od kilku lat PADEL ŚCIANA. Konsultant Padel Magazine w Portugalii, ekspert w dziedzinie padel międzynarodowy, uznany dziennikarz sportowy, Jorge to żyła złota.

Julie Derrough

Specjalistka od portali społecznościowych, to ona tworzy i publikuje
posty, aby poznać wszystkie wiadomości z wydarzeń objętych Padel
Magazyn. Uwaga dla graczy i organizatorów: nie zapomnij o #padelmagazyn na wszystkich twoich publikacjach, w przeciwnym razie będziesz sobie z tym radzić!

JuSports

JuSports to blog na Facebooku, który oferuje kroniki sportowe dotyczące sportu w ogóle. Julien, pasjonat padel w związku z tym oferuje swoją opinię na temat wiadomości o padel.

Kristina Clément

Kristina Clément odkrywa padel w lipcu 2006 w swoim klubie w Cagnes-sur-Mer. Dwa lata później gra w swoim pierwszym świecie padla ... Kto mógł w to uwierzyć? Technik, taktyk Kristina oferuje zawsze szczegółowe wiadomości.

Leonard Bassi

Jestem redaktorem naczelnym i menedżerem ds. Komunikacji internetowej w Padel Magazine. Dotknij wszystkiego padel to sport, który bardzo szybko mnie zainteresował. Oczywiście jestem zanurzony Padel Magazine. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz, abyśmy omówili określone tematy. Witryna należy do Ciebie!

Line Meites

Line Meites to jeden z najlepszych francuskich graczy padel. To głos twojego życia Padel Magazine. Ale nie tylko prowadzi także kolumnę „Śledztwa szwajcarskiego scyzoryka”. Każdego miesiąca będzie wracać do kontrowersji lub tematu, który jest jej bliski.

Loïc Revol

Loïc Revol jest z pewnością najbardziej znanym dziennikarzem w świecie sportu! Niekoniecznie o tym wiedząc, czytasz to codziennie jako dziennikarz gazety Grand Slam.

Loïc Tap jest jednym z podstawowych elementów francuskiego padla. Nauczyciel Padel w klubie Mas w Perpignan, w szczególności założył Gestion-Sports. Oferuje kroniki z niektórych francuskich wydarzeń i klubów.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!

Max Moreau

Max Moreau jest jednym z najlepszych francuskich w padel. Sherlock z padel otwiera drzwi do francuskiego i profesjonalnego toru. Ten ekspert w dziedzinie padel nie zawaha się interweniować w sprawie taktyki i techniki naszego sportu.

Nicolas Binisti

Nicolas Binisti odkrył plik padel z bratem w Club des Pyramides. Od tego czasu stał się wielkim fanem tego sportu i współtworzył serwis Padel Magazine koniec 2012. Ponieważ to była długa droga. Obecnie mieszka na Teneryfie.

Nicolas Zebbar

Ukończyłam studia magisterskie z zarządzania sportem i pasjonuje się tenisem, prowadziłam badania dotyczące rozwoju tenisa kobiecego. Uprawiając ten sport od dwudziestu lat, a teraz menedżer mojego klubu (TC Morlaàs w Pyrénées-Atlantiques), zawsze szukam nowych pomysłów, mających na celu poprawę środowiska treningowego dla członków. Dlatego cieszę się, że mogę dzielić się tą pracą.

Pauline Referred

Pauline Renvoisé należy do francuskiej top 30. Jest fotografem, ale przede wszystkim lekarzem farmacji. Dzięki temu witryna może mieć medyczny i kobiecy charakter w treści.

Pierre Gadras

Pierre Gadras, jeden z założycieli Padel For Dummies, to UFO w krajobrazie padel międzyplanetarny. Zawsze z niecodziennym tonem, stara się podzielić z Tobą swoją pasją: The padel

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z technicznych filarów Padel Magazine. Założyciel Upadel.net regularnie oferuje tematy techniczne i taktyczne padel. Pytanie ? Zapotrzebowanie ? nie wahaj się z nim skontaktować pod adresem pierrelamoure @padelmagazine.fr

Pierre Lemonnier

Pierre studiował STAPS i uzyskał tytuł magistra zarządzania w sporcie po ukończeniu studiów w Reims, Frankfurcie i Lille. Odkryłem padel w 2014 roku podczas mojego roku Erasmusa we Frankfurcie dzięki znajomemu z Hiszpanii. Cholera, to jest dobre padel !

Stephan Rodriguez

Stephan Rodriguez jest wielkim człowiekiem padel. Szczególnie znany i rozpoznawalny w regionie Lyonu, nosi czapkę prezesa klubu Padel, organizator i zawodnicy. Oczywiście daje to bardzo kalientny profil!

Tanguy Le Roux

Studentka przedsiębiorczości i innowacji Master 2 na IESEG SCHOOL OF MANAGEMENT w Paryżu i pasjonatka sportu, zdecydowałam się poświęcić swoją pracę dyplomową na pojawienie się padel we Francji jako praktyka sportowa i społeczna oraz związany z tym rozwój rynku. Mieszkając 22 lata w Maroku i 5 lat we Francji, cieszę się, że mogę dzielić się swoimi umiejętnościami.

Zespół Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

X