Wolimy od razu powiedzieć Ci, że jeśli mieszkasz w tropikach, ten artykuł nie powinien ci wiele pomóc. Możesz zajrzeć do naszego działu W sercu padel i na pewno znajdziesz bardziej odpowiednie tematy. Z drugiej strony, jeśli mieszkasz w kraju, w którym rtęć ma tendencję do spadku w zimie, jest to post, który powinien Cię zainteresować!

Jak zawsze spotykamy Andoniego Bardasco, trenera akademii Padel Stuffi obecnie słynny Paul Daulan. Mała różnica, w Bilbao jest trochę zimno, a obaj mężczyźni postanowili założyć ładne kapelusze!

Jeśli obaj mężczyźni mają teraz ciepłe uszy, kule i szyby pozostaną zimne. Problem dla Pawła, który zauważa, że ​​jego „Par 3„ i ogólnie jego ciosy nie są tak skuteczne, jak wtedy, gdy jest gorąco. A kiedy już osiągniesz określony poziom, trudno jest na nim zdobyć punkty padel kiedy z okien nie leciały bomby...

Ale nie panikuj, jak zawsze, Andoni ma rozwiązanie. Najpierw użyj więcej bandeja, które po zetknięciu z szybą będą mniej się podnosić i dzięki temu będą skuteczniejsze. Następnie użyj tak zwanego „zimowego hitu” lub remate de invierno po hiszpańsku. Strzał, który zostanie uderzony płasko, próbując uderzyć piłkę nisko i wystarczająco mocno, w stronę stóp obrońcy, aby uzyskać strzał, który zaskoczy przeciwników i zmusi ich do sprintu w stronę siatki po uderzeniu w okno.

Chcesz wiedzieć wszystko o tym shotie, który sprawdza się naprawdę dobrze, gdy jest zimno? Do zobaczenia tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !