Brytyjska organizacja charytatywna Guernsey z chorobą Parkinsona organizuje kursy padel aby pomóc pacjentom z chorobą Parkinsona.

Stowarzyszenie korzysta z dnia świadomości otwartego dla całej społeczności, który odbędzie się w sobotę (w Worcester w Anglii), aby podkreślić korzyści płynące z aktywności fizycznej w leczeniu objawów choroby. Z tej okazji organizacja zaoferuje interaktywne pokazy:

  • Wirtualna rzeczywistość dla osób z chorobą Parkinsona
  • Choroba Parkinsona: Ćwiczenia fizyczne w walce z chorobą
  • Lekcja spinning na chorobę Parkinsona w celu złagodzenia objawów
  • "Choroba Parkinsona o wczesnym początku nie jest wyrokiem śmierci".

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory deklarują wolontariusze o tym dniu: „Wydarzenie to ma na celu podniesienie świadomości na temat choroby Parkinsona, zapewnienie informacji i wsparcia osobom dotkniętym tą chorobą i ich bliskim, a także zapewnienie osób dotkniętych chorobą Parkinsona, że ​​mogą prowadzić satysfakcjonujące życie dzięki lokalnie dostępnemu wsparciu i zasobom."

Na tej podstawie Parkinson's Guernsey organizuje już tenis, piłkę nożną, pickleball i tym samym padel jeden dzień w tygodniu z zatwierdzonym nauczycielem. TO padel jest idealny do oferowania pełnych wrażeń sportowych, jednocześnie zachęcając do zaangażowania społecznego.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!