I tak, nie jest łatwo grać przeciwko leworęcznym graczom padel, rzadko zdarza się, aby taki znajdował się na przekątnej, więc szybko jesteś zaskoczony, gdy to się stanie.

Léo Poulain właśnie opublikował na YouTube swój nowy film zatytułowany „Mecz z 7. francuskim zawodnikiem” i to dobrze, ponieważ jest to Dylan Guichard, jeden z naszych narodowych leworęcznych.

Przypominamy, że ambicją Léo jest dotarcie do pierwszej 200 najlepszych na świecie w ciągu najbliższych 2 lat.

Z drugiej strony bardzo jasno określa postęp, jaki musi poczynić, a jednym z nich jest poprawianie się w starciu z leworęcznymi.

„Nigdy nie gram przeciwko leworęcznym w Hiszpanii, więc gra przeciwko Dylanowi była bardzo dziwna, odbicie nie jest takie samo, muszę znaleźć zupełnie inne kąty, żeby mu przeszkadzać, może zabrać piłkę ode mnie i tak dalej…”

„Po meczu z Dylanem zadzwoniłem do mojego przyjaciela, który jest leworęczny, i grałem na tym polu po 2 godziny dziennie przez tydzień, aby naprawdę wszystko zrozumieć. »

Bo to jest klucz do padel, powtarzanie i zadawanie pytań.

Jeśli chcesz zobaczyć walkę pomiędzy naszym francuskim numerem 7 a jednym z najbardziej wpływowych twórców treści na padel, To tutaj to się dzieje.

https://youtu.be/BWnt4BUYJuw?si=KzjVhHexvp2RcVqu