Dziś w serialu W sercu padel, Paul Daulan powraca do uderzenia, które szczególnie poprawił od czasu swojego debiutu Padel Stuff Bilbao z byłym zawodowym zawodnikiem Andonim Bardasco: bandeja.

Po „tys bandejas„Paulowi udało się poprawić ten strzał, który jest tak charakterystyczny dla naszego sportu. Najpierw się tego nauczył zrobić różnicę między bandeja et vibora, a następnie zrozumieć ruchy, które należy wykonać, aby zagrać to konkretne ujęcie. Główna osoba wyjaśnia nam: „Nie ruszałem się dobrze, aby podejść do piłki i w ogóle nie cofałem się od piłki”.

Ostatecznie to właśnie te kilka małych kroków doprowadziło do poprawy bandeja od Pawła. Jakie inne elementy pozwoliły mu czuć się znacznie bardziej komfortowo w tym ujęciu? Odpowiedź poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !