Barcelona Master – Podsumowanie 1/2 pań

Zobacz na wideo streszczenia półfinałów kobiet, które odbyły się w Palau Sant Jordi i w których zwyciężyły bliźniaczki Alayeto i Sainz/Triay.

Plakat finału, który odbędzie się dzisiaj w Estrella Damm Barcelona Master, jest bezprecedensowy w 2020 roku: Mapi i Majo Alayeto kontra Gemma Triay i Lucia Sainz.

Pierwszy półfinał

Wczoraj rano Gemma i Lucia zemściły się na Alejandrze Salazar i Arianie Sanchez. Dominują od samego początku wygrać pierwszego seta 6:1 i wyprzedzić w drugim ale gracze Manu Martina nie abdykują i udaje im się rozbić na 5/4, by ostatecznie wyrwać tie-break.

Decydujący mecz zdominowany przez Gemmę i Lucię, które zdobywają dwa punkty meczowe, w tym jeden uratowany przez całkowicie nieprawdopodobny cios, i bardzo szczęśliwy z Sanchez (do zobaczenia na filmie od 1:45). Ari i Ale ostatecznie po raz kolejny wygrywają i wygrywają seta 7/6.

Niestety Ari Sanchez doznał kontuzji barku i nie mógł już grać wysokimi piłkami. W obliczu graczy na poziomie Gemmy i Lucii to nie wybacza iw anegdotycznym zakończeniu meczu Sainz i Triay wygrywają i potwierdzają swój bilet na finał : 6/1 6/7 6/1!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Drugi półfinał

Podekscytowani swoją niespodziewaną obecnością na tym etapie zawodów i pierwszym wspólnym turniejem, Aranzazu Osoro i Carolina Navarro atakują mecz z hukiem. Korzystają z lornetki, która nie jest najlepsza, aby szybko prowadzić 3/0.

Ale Mapi i Majo wykorzystują kilka błędów swoich przeciwników, aby wejść do gry, kara jest natychmiastowa: wygrywają sześć gier z rzędu, aby wygrać pierwszego seta 6/3.

W drugiej rundzie bliźniacy kontynuują swoją pracę podważania i narzucania się bez drżenia 6 / 3 6 / 3.

Dowód jednorodność kobiecego obwoduznajdziemy Dziś po finale chłopców, rozstawiony numer 4 przeciwko rozstawionemu numer 5. Dwie drużyny, które wygrały już turniej w tym sezonie i zrobią wszystko, aby powiesić kolejny, a tym samym zostały drugą parą, która miała więcej niż jedną koronację w 2020 roku. bliżej Salazara / Sancheza, którzy mają już 3.