Cupra FIP Finals: zaczyna się źle dla Francuzów

Dwóch z trzech Francuzów zaangażowanych Finały Cupra FIP w Turynie spadła, gdy tylko weszli do wyścigu w ten czwartek rano.

Nie będąc faworytem przeciwko Facundo Dominguezowi i Franowi Alamedzie, francusko-belgijska para Inzerillo/Deloyer rozegrała dobry mecz, ale ostatecznie przegrała w trzech setach 3/6 6/2 4/6.

Pokonaj także w trzech setach Jérémy'ego Scatenę i Adrię Mercadal z młodym Rodrigo Coello (bratem Arturo) i Pablo Cuestą z kwalifikacji. Rozstawiona szóstka zaczęła jednak dobrze, wygrywając pierwszego seta 6:6. Jednak po przegraniu bardzo zaciętego drugiego seta (4:13 w tie-breaku dla Hiszpanów) trójkolorowy i jego partner nie mogli wznowić marszu do przodu w ostatnim akcie. Dlatego kłaniają się 11/6 4/6 (7) 11/4.

Wszystkie trójkolorowe nadzieje spoczywają teraz na Benjaminie Tisonie, który wszedł dziś do biegu z Teo Zapatą przeciwko hiszpańskiej parze Guiral / Urzola z previas. Rozstawiony z numerem 4 Francuz i jego partner będą faworytami tej rundy XNUMX meczów.